Skocz do zawartości

COD Cold War - Rozłączanie z serwerem


Recommended Posts

COD black ops był moim zdaniem jedną z najlepszych części. Jako iż jest teraz darmowych parę dni z Cold War chciałem wytestować grę. Niestety po uruchomieniu gry z miejsca otrzymuję komunikat "rozłączono z serwerem" wyjdź do pulpitu. I tak w kółko. Łącze działa prawidłowo.

Support Blizzard battlenet ma wywalone.

Czy ktoś przerabiał podobny temat?

Link to post
Share on other sites

Monitoruje swoje łącze, generalnie miewam czasem problemy w sieci ale zawsze wiem kiedy. Natomiast nawet do menu COD nie mogę wejść bo wywala błąd połączenia z serwerem. Więc albo gra jest zwalona albo korzysta z jakiegoś nietypowego portu który w jakiś sposób jest blokowany w sieci. To są moje przypuszczenia.

Szkoda bo black ops 1 był moim ulubionym tytułem w całej serii.

 

Tydzień trial się kończy... no cóż wiem że tej gry już nie kupię. Trochę szkoda 

 

 

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites
W dniu 28.02.2021 o 23:53, dodo napisał:

Tak, tak zupełnie zapomniałem, nie mam problemów na PS/Xbox tylko na PC.

No właśnie instalowałem ostatnio WarZone i nie łączy mnie z serwerami na xbox, wszystko inne po sieci śmiga a warzone stoi na wyszukiwaniu aż ping dojdzie do 200 i lipa.

Próbowałem już chyba wszystkiego i dalej kibel. Na PC śmiga mi normalnie a tu takie kwiatki.

Link to post
Share on other sites

Nie pisałem bo tylko z z cod mam problem i tylko na xbox, na pc żadnych problemów kabel/lte śmiga normalnie. Odinstalowałem dzisiaj pobiorę jeszcze raz i zobaczę czy coś się zmieniło :)

Link to post
Share on other sites

edit:

Działa 2 dni walki z routerami , portami, dostawcami a powód błahy. W ustawieniach konta i prywatności miałem wyłączoną możliwość gry z graczami z poza Xbox Live i pomimo że COD pyta o włączenie gry międzyplatformowej zatwierdzanie nic nie dawało. Teraz jest ok, nawet sprawdziłem jak się gra na myszy i klawie.

I już mam plan kupić coś bezprzewodowego ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...