Skocz do zawartości

Zalman Z3 Plus


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zbiku90,

Recommended Posts

Witam, mam pytanko. Nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić, po jakiś 6 latach padły wentylatory (nie wszystkie ale jeden działa do tej pory :rotfl: ale i tak ledwo co już działa) i teraz pytanie do was lepiej opłaca się wymienić na nową obudowę czy po prostu kupić lepsze wentylatory pod PWM? jeśli będziecie za nową obudową to jaką? jak wentylatory to jakie? mam budżet max 300zł do wydania, dodam ze jak padnie na obudowę to żeby pomieściła karty graficzne jak mój GTX 970 G1

 

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Płyta główna to MSI Mag b460 Torpedo, potrzebuje 5 do obudowy + jedne na chłodzenie procesora 

może te wentyle byłby spoko 6 sztuk, 230 obr/min no cud co zostawiam pc na noc jak coś pobieram większego... tylko czy są dobre, może cos lepszego w tej cenie?

 

https://proline.pl/wentylator-arctic-f12-pwm-rev-2-120mm-p934884

Tylko jestem ciekawy czy starczą kable żeby to podłączyć wszystkie pod pwm mają kable 40cm.

 

Edytowane przez Kisiel1314
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
1 godzinę temu, Kisiel1314 napisał:

jedne na chłodzenie procesora 

Na cooler procesora polecam to cudeńko (o ile też 120mm oczywiście): https://proline.pl/wentylator-arctic-p12-pwm-co-czarny-120mm-p1298598

1 godzinę temu, Kisiel1314 napisał:

tylko czy są dobre, może cos lepszego w tej cenie?

W tej cenie IMO nie mają sobie równych. Jak chcesz iść w bezkompromisową jakość i ciszę to są np. silent wings po 100zł za sztukę. Na świecidełkach się nie znam ale SPC corony raz montowałem i są dość ładne i niezbyt drogie.

2 godziny temu, Kisiel1314 napisał:

czy starczą kable żeby to podłączyć wszystkie pod pwm mają kable 40cm

No bez przesady, ten Zalman nie jest aż taki duży.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...