Skocz do zawartości

Cs go fatal error problem z graniem


Recommended Posts

Witam jestem nowy na tej stronie  i niewiedziałem na jaką kategorie dać ten temat

Od dłuższego czasu nie gram w cs go ponieważ sie nie da i niewiem w czym tkwi problem otóz gram sobie w cs go 30 minut i po chwili zawiesza sie obraz gra sie minimalizuje do pulpitu i pokazuje taki bląd fatal error loading vertex shader weapondecal_vs30 (00000000) próbowałem wszystkie mozliwe rozwiazania i żaden nie pomogł czasem sie zdażało tak ze jak gralem to zamiast tego bledu to obraz sie zawieszał i na monitorze pisało no signal a komputer chodził i gdy resetowałem kompa to pisało Twój komputer napotkal problem robiłem formata i to samo dalej naprawde niewiem w czym tkwi problem może w systemie windows 10 albo w karcie graficznej Problem nie występuje w innych grach 

 Specyfikacja kompa

Intel Q9550 2.83GhZ

Nvidia Geforce GTS250 1gb

4GB ram ddr2

Dysk HDD 1TB Dysk ssd 120GB

Windows 10 Pro

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Może na początek zajrzyj do kompa - otwórz boczne ścianki i zoabcz czy nie zbierał się tam kurz który blokuje chłodzenie.

 

Zagraj z otwartym kompem.

 

Skoro możesz grać przez 30 minut to znaczy że coś się poten nagrzewa i pada...stawiam na kartę grafiki...

 

Rozłóż kompa i zrób w środku porządek - czyszczenie - potem złóż do kupy - jak nigdy tego nei robiłeś zanieś kompa do serwisu bo jak sam to zrobisz to pewne że go potem nie odpalisz bo coś będzie zle wsadzone ...

Link to post
Share on other sites
W dniu 21.02.2021 o 09:38, pawluto napisał:

Może na początek zajrzyj do kompa - otwórz boczne ścianki i zoabcz czy nie zbierał się tam kurz który blokuje chłodzenie.

 

Zagraj z otwartym kompem.

 

Skoro możesz grać przez 30 minut to znaczy że coś się poten nagrzewa i pada...stawiam na kartę grafiki...

 

Rozłóż kompa i zrób w środku porządek - czyszczenie - potem złóż do kupy - jak nigdy tego nei robiłeś zanieś kompa do serwisu bo jak sam to zrobisz to pewne że go potem nie odpalisz bo coś będzie zle wsadzone ...

karta tak w spoczynku ma 40 stopni a w grach np cs go sie nagrzewala do 60 i tez do 56 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...