Skocz do zawartości

Recommended Posts

To głośniki już bez gwarancji, a płacenie za nie tych 700zł to sporo. Obecnie nowe Z906 możesz dorwać za jakieś 900-1000zł.

 

7 godzin temu, adivxv napisał:

Jaki Ci powie 200zł, to jeszcze bym kupił ale nie więcej .

 

Ty już nie przesadzaj xD Za 200zł to bym szarpał, bo jeśli możesz je rozstawić to do filmów w tej cenie będzie gitarka.

 

Mimo, że wolę głośniki 2.0 do odsłuchów to jednak czasem nawet taki subik się przyda :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, FeX napisał:

Ty już nie przesadzaj xD Za 200zł to bym szarpał

No, a ile to ma być warte ? jak do muzyki to za 300-400 zł da się nie gorzej, a nawet lepiej wylosować używanego sprzętu, a w grach ,to i tak za wiele słychać nie będzie jeśli chodzi o pozycjonowanie bliskiego pola ,tylko słuchawki.8-)

Link to post
Share on other sites
W dniu 21.02.2021 o 21:59, FeX napisał:

Obecnie nowe Z906 możesz dorwać za jakieś 900-1000zł.


Coś bym napisał na temat porównania jednego i drugiego zestawu ale... :D

700 za dużo ale za 500 jak nigdy nie używane i nie otwierane to bym szarpał jak reksio kaszankę i piszę to z pełną premedytacją. Muzyka i tak jest zapisana w stereo więc z czasem można zmienić przednie satelity na coś lepszego np Sony SA-VE835ed i masz tanie kino domowe, które przyzwoicie zagra w stereo.

A jak nie chcesz brać tego za 500 to daj namiar na znajomego i ja wezmę. Zrobię prezent kumplowi bo baran spalił swój zestaw po 16 latach używania :D

Link to post
Share on other sites

@Lukson nie pisz lepiej, bo to nie miało być takie porównanie :D Po prostu niektórzy wolą sprzęt nowy, nie porównywałem tutaj dźwięku. Czepiasz się panie Luksą, choć może to i dobrze :menda:

 

Jak sam wskazałeś, wszystko zależy od potrzeb i takie Z-5500 mogą dać sporo radości.

Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłem za 650 zestaw kina .

Ampli  Yamaha RX-V363 , sub Yamaha jakiś podstawowy plus głośniki prism ametyst ht150 . No i wolał bym coś takiego , jest sporo takich zestawów na olx do 1000zł  . Tyle że rozmiar większy , a potem zawsze można klocki pozmieniać . A drugi zestaw w podobnej cenie mam przy kompie opisany w sygnaturce . Tyle że już kilka lat go używam i tu mam lepsza jakość dźwięku do muzyki . Zestaw z kompa to taki mój ideał . Nic mi lepszego nie potrzeba . 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Taniej nie zejdzie jak coś to po pierwsze, a po drugie to norweg jest. Napaliłem się na nie ale jednak za dużo miejsca zajmują i jak mówicie no stary to już jest sprzęt. O nowych z906 już dawno czytałem, że się do tych nie umywają.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Jigsaw napisał:

Taniej nie zejdzie jak coś to po pierwsze, a po drugie to norweg jest. Napaliłem się na nie ale jednak za dużo miejsca zajmują i jak mówicie no stary to już jest sprzęt. O nowych z906 już dawno czytałem, że się do tych nie umywają.

Napisałem Ci wcześniej co jest godne uwagi :) Edifier ...

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony nie każdy też lubi typowe granie 2.0 bez subwoofera. Ja wiem, że mimo wszystko dobre głośniki 2.0 zaoferują lepszą jakość dźwięku, ale nie zawsze też o to tylko chodzi. Dobra jakość nie zawsze idzie z funem, czy przyjemnością z odsłuchów.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Trzeba sobie zadać pytanie czego oczekujemy.Jeżeli kolega chce dobrą jakość dzwięku z mniejszym ale czystym basem to coś pokroju EDIFIER będzie odpowiednie.Natomiast jeżeli koledzę zalezy tylko na dużej mocy to coś pokroju tych logitechów będzie dla niego :)

Link to post
Share on other sites

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale nie miałem wiele czasu xD. 

Moje wymagania nie są zbyt duże co do głośników. Jedynie co mnie interesuje to dobra moc i bass. Bez subwoofera nie wyobrażam sobie takiego zestawu. Szukam coś do mojego laptopa aktualnie ponieważ nie znoszę grać w słuchawkach.

Link to post
Share on other sites

Czyli do laptopa , całkiem możliwe że tych z5500 byś nie mógł w pełni wykorzystać bez zewnętrznej karty dźwiękowej .   Chyba że masz wyjście 5.1 lub cyfrowe . 

Logitechy to miałem tylko x530 kiedyś  , moc miały jak na ten segment cenowy , ale to wszystko . Ogólno pojętej jakości dźwięku  to tam nie było .

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Jigsaw napisał:

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale nie miałem wiele czasu xD. 

Moje wymagania nie są zbyt duże co do głośników. Jedynie co mnie interesuje to dobra moc i bass. Bez subwoofera nie wyobrażam sobie takiego zestawu. Szukam coś do mojego laptopa aktualnie ponieważ nie znoszę grać w słuchawkach.

 

To chociaż podaj co to za laptop, bo najpewniej masz jedno gniazdo jack i zagra to jak 2.1

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...