Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z monitora mam brak sygnału, komputer się włącza ale nie świeci się dioda powiadomień, odłączałem wcześniej tylko kartę graficzną i podłączyłem, 1 wentylator i złącza na zdjeciach i chyba źle podłączyłem, nie pamiętam kolenosci. Jak je podłączyć? I większe zdjęcie bo tu jest limit https://zapodaj.net/d08066b7571cc.jpg.html

2.jpg

3.jpg

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, lonialomax napisał:

Słabo opisałeś problem i brak konfiguracji zestawu nie pozwala na sensowną pomoc.

i3 6100

950 gtx

asrock h110m-hdv

2x4 gb ram

dysk hdd

Odłączyłem rano karte graficzną  i kabel serial ata i obok drugi z takim samym złączem https://zapodaj.net/d08066b7571cc.jpg.html były one podłączone nad baterią , podłączyłem i próbowalem włączyć komputer i pc się włącza a na monitorze mam cały czas brak sygnału, monitor jest podłączony przejściówką dvi- vga. Nie moge wyłączyć komputera przyciskiem POWER, tylko włączyc moge, dioda czerwona wcale się nie swieci (miga). Słychać jak komputer działa ale nie mam obrazu. Przejsciówkę niedawno wymieniałem bo stara przestała działać.

Link to post
Share on other sites

Zrób tak, wyjmij kartę graficzną i podłącz monitor do gniazda na płycie głównej, sprawdź czy będzie obraz. Jak nadal nie będzie to wyjmij bateryjkę co masz na płycie głównej na ok 20 min, wsadź z powrotem i włącz kompa [nadal bez grafy]. 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, lonialomax napisał:

Na tej fotce do portów SATA nie jest podłączony żaden kabel od dysku. Natomiast jest podłączony jakiś kabel przy kościach RAM ten oznaczony na żółto i co to jest?

d08066b7571cc.jpg

podłączałem później kabel ata i drugi z takim samym złączem tylko myślałem że coś nie tak w kolejności podłączam, tamtego nie ruszałem więc jest dobrze podłączony

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, lonialomax napisał:

Może trochę naiwne, co masz za kartę i czy nie potrzebuje zasilania? Jeżeli tak to czy podłączyłeś takowe. Sorry, ale każdemu może przytrafić się taki lapsus.

950 gtx karta podłączona bo sprawdzałem, kiedyś mi się zdarzyło nie podłączyć ale zawsze sprawdzam kable chyba jednak zaniosę komputer do serwisu bo nie otworzę przodu obudowy mam zalman z1 i ciężko strasznie się otwiera z tego co widziałem na yt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...