Skocz do zawartości

Tv 50 cali do 2000zl


Recommended Posts

Witam,

Proszę o polecenie jakiegoś tv 50 cali, kwota to max 2000. Telewizor będzie używany głównie do oglądania standardowej tv (kablówki) oraz Netflix/HBO. Najlepiej żeby był ogólnodostępny w sklepach typu Mediaexpert/euro RTV. Skłaniam się może ku jakiemuś LG bo Samsungi ponoć mają gorszy kąt widzenia (IPS vs VA) , ale mogą być też inne marki. Telewizor ma wisieć na ścianę jeśli ma to jakieś znaczenie.

 

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Va ma zdecydowanie lepszą czerń, będzie oglądał mniej więcej na wprost tv czy siedział pod kątem 90 stopni. Rozważałbym philipsa na VA z ambilighth jak będzie wisiał to efekt jest fajny. Mam 50PUS7303 z androidem i jestem zadowolony. Kiedyś myślałem o philips źle ale odkąd ma zmieniłem zdanie. Teraz są pewnie już nowsze modele.

Podaję jako ciekawostkę wg mnie wartą rozważenia w tej kwocie.

Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć . - HDforum (hdtv.com.pl)

Test telewizora PHILIPS 50PUS7303 (whatnext.pl)

Philips 50PUS7303/12 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

PHILIPS LED 50PUS7303/12 Telewizor - ceny i opinie w Media Expert

Jak u ciebie nie ma może ci ściągną ale poczytaj o nowszych modelach. Mam od około 2 lat i jestem zadowolony, więc polecam. Dzięki androidowi ma zainstalowane ipla, player, wppilot, vod.pl, yt, i jeszcze kilka innych.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zastanawiałem się nad Philipsem ale słyszałem różne opinie o nich i o Androidzie niekoniecznie pozytywne. Może nowsze modele są bardziej ok. Co do amblight no nie wiem czy efekt będzie zadowalający na ciemnej ścianie (cegiełka)

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Ja piszę o swoich odczuciach, szczególnie że budżet jest na tv z dolnej raczej półki. U mnie ten android działa normalnie, nie jest to poziom szybkości flagowców (telefony) z 2020 Uruchomienie TV po odłączeniu od zasilania czyli uruchomienie androida trwa około 10-12sekund, jak tv jest w trybie czuwania tv uruchamia sią 2 sekundy, uruchomienie YT z wczytaniem strony głównej 3 sekundy, netflix do wyboru profilu 1 sekunda, wybieram prolif klikam i po 1 sekundzie mam stronę główną. To pewnie zależy też od szybkości neta, ja mam po kablu (można też po wifi), u mnie tv działa w sieci domowej jak mam np. odpalonego lapka i udostępniony dysk multimediów to mogę  stamtąd odpalać zdjęcia i filmy, nie wiem jak to się nazywa ale jak oglądam coś na telefonie na YT to jednym kliknięciem modę to dać na tv (jakiś mirroring), jak dla mnie tv jest głośny a głos wyraźny, oczywiście jak chce się dyskotekę to trzeba kino domowe i soobwofer. Mam na tym androidzie z 10 aplikacji ze sklepu play, ipla, player, wppilot, tvp vod, vod.pl, cda itp i zero problemów. Pilot z funkcjami głosowymi robi robotę i pomimo że ma klawiaturę to każdy przy wyszukiwaniu czegoś na yt używa tej funkcji. Na siłę się czepiając to pilot jest dość ciężki, mi osobiście eto nie przeszkadza. Matryca va daje mega czerń (wcześniej miałem samsunga na ips). Wg mnie fajne jest też to że tv zapamiętuje co ostatnio oglądałeś czy tv, YT, czy netflix i jak go wyłączysz to włącza się w tym trybie. Dla mnie to mega wygodne. Tv miał 2 aktualizacje nic się nie skopało. Ustaiwanie listy kanałów i ulubionych dla mnie proste. Sporo funkcji ustawień wszystkiego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...