Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka, 

Chcialbym prosic was o rade jaki router wybrac do swiatlowodu,
 

Historia jakich wiele, zabita dechami wiocha z kiepskim netem gdzie w koncu poprowadzili swiatlowod,

Dostawca: multimedia, pakiet predkosci wybralem sobie 600 mb/s, kabel mi poprowadzili ale routerek sam sobie musze skombinowac,

I tutaj do was pytanie jaki wybrac aby ogarnal? Mieszkanie nie jest duze, router bedzie w srodkowej czesci gdzie beda uzywane urzadzenia ( po kablu - pc + tv do netfliksa), wifi - sporadycznie lapek i 2-3 telefony, duzo gram w gry typu COD wiec tez zalezy mi na jakosci, 

Jezeli to ma znaczenie to poprosilbym tez linki/porade jaki kabel zeby polaczyc router z tv/pc, 

Myslalem nad Archer C6, ma sporo dobrych recek, chyba ze cos lepszego polecacie, fajnie jakby konfiguracja byla jak najprostsza jako ze jestem laikiem w tych kwestiach :D cena : jak najtaniej, 

Z gory sorry za pisownie - ang wersja win/klawy :P:P

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Proponuję TP-Linka C80. Oferuje całkiem spory zasięg, dobre prędkości i ma rozsądną cenę.

37 minut temu, BravoS napisał:

Jezeli to ma znaczenie to poprosilbym tez linki/porade jaki kabel zeby polaczyc router z tv/pc

Powinna wystarczyć zwykła skrętka kat. 5 lub 5E, tylko kup kabel 100% miedź, a nie miedziowany (CCA, itp.).

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Pawel7 napisał:

Powinna wystarczyć zwykła skrętka kat. 5 lub 5E, tylko kup kabel 100% miedź, a nie miedziowany (CCA, itp.).

Patrząc na Allegro na ceny kabla cat 5E czy cat 6 to bez sensu kupować vcat 5E nawet jak wystarczy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...