Skocz do zawartości

Grafika do 1920x1080


Recommended Posts

effendi360 - to moze zrobie calkiem inaczej...

Kupie teraz lepszy zasilacz + obudowe typowo pod SLI.

Teraz wezme np: HD6950 zamiast GTX 570 a za jakis czas zamienie na nowa serie GF badz doloze tylko druga HD6950 ?

Co ty o tym sadzisz ? Jezeli tak bedzie lepiej to jaki zasilacz z morele.net wdl Ciebie wziasc ? Nie widze tam tego podanego wyzej przez Ciebie.

 

 

Zalezy mi na twoim zdaniu bo wkoncu jestes posiadaczem SLI i wiesz jak cala sprawa sie prezentuje.

 

Napisz mi jeszcze jak jest z mikroprzycieciami , a moze wogole nie wystepuja ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maczus
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zacznę od końca.

 

Testuję praktycznie każdą grę, która wychodzi (a mam to SLI od marca) i nie spotkałem się z microstuteringiem ani razu.

Tyle.

 

Nie jestem fanem AMD odkąd posidałem Radka pojedynczego a potem CF - dla mnie w porównaniu z NV porażka i tyle.

 

Ja bym zrobił tak: kupił dobrego GTX 570 i ten zasilacz http://atle.pl/corsair-tx-series-950w-cmpsu-950txeu.html a na obudowie przyoszczędził jak tylko się da. Potem szybko dozbierać do HAF 932 lub najlepiej HAF-X lub inny full tower jaki Ci się tam podoba i jak już ją kupisz jesteś SLI ready.

Wracając do kart...

Weźmiesz teraz tego radzia to potem jak będziesz go chciał sprzedać sporo stracisz a dokładać drugiego ??? Hmmm to już lepiej wziąć w tej cenie 560Ti i potem dołożyć drugiego, ale tak czy inaczej, jedno czy drugie to dla mnie po prostu średnia półka.

Wszystko zależy od Twoich wymagań po prostu. Pamiętaj - cierpliwość jest cnotą ;)

Widzisz ja mam to SLI na 570 i wydałem na nie sporo ale generalnie wszystko lata mi jak ma latać a zapas mocy jest bo ja na swoim i5 760 cisnę w smarku (vantage) 38500pkt a widziałęm testy tych kart w SLI na lepszych prockach, gdzie ludzie wyciskali po 43-44k punktów, więc nie mam stresa bo jak zacznie mi brakować mocy to po prostu zmienię procka i płytę gł (moja płytka - http://www.ddr2.pl/EVGA_P55_FTW_200_141_LF_E658_KR-78.html - dałem za nią 550zł :P ) niewiele na tym tracąc i dalej będzie mi wszystk hulać jak należy ;)

 

Pamiętaj - myśl przyszłościowo, bo jak teraz dasz ciała to potem każdy upgrade będzie Cię kosztował spory finansowy krok wstecz - znam to z autopsji.

 

p.s. po plusiku za te wywody się należy :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam bude HAF932 i rzeczywiście jest spoko, nic się nie grzeje, mnóstwo miejsca. Temperatura gtx580 w idle 38stopni, procek podkręcony na 3,6ghz ma 40 stopni (też i5 760) spokojnie go wykręce na 3,8 w każdej chwili, bo tak chodził. Zasilacz mam na wyrost bo 900w be quiet! dark power pro, i w każdej chwili nawet sli z gtx580 bym uciagnął. Jak poprzednik mówi, takie drobne modernizacje co chwila czasem więcej w całościowym rozrachunku wychodza niż jeden solidniejszy zakup.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...