Skocz do zawartości

Czarny ekran i resetowanie co 10 sek


Recommended Posts

Do 1200 zł nic lepszego nie kupisz, to już taki najbardziej optymalny wybór, ewentualnie procesor można podmienić na 10400F, jak gdzieś tanio znajdziesz. W Niemczech jest trochę niższy VAT, więc może zmieścisz się w założonych pieniądzach z lepszym procesorem.

Jakie okablowanie chcesz wymieniać?

Dysk jest nowy, więc nie powinno być z nim problemów. Zasilacz możesz podrzucić do jakiegoś serwisu, niech sprawdzą, ale to był na tyle dobry model, że nawet uszkodzony nie powinien spowodować uszkodzenia komputera.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, zbiku90 napisał:

To że zamulał ten ssd to może być wina klonowania, ja zawsze na nowym dysku instaluje świeży system i kopiuje ważne rzeczy ręcznie.

Zamulal na hdd dlatego kupilem ssd i wymiana nie doszla do skutku bo przy wymianie padl pc

To przez co twoim zdaniem padla plyta glowna ? Bo to bylo przy wymianie dysku od tamtej pory komputer sie nie wlaczyl ani na nowym ani na starym. Po podlaczeniu wyswietlil sie na monitorze komunikat ze wystapil blad przy uruchamianiu systemu komputer sie zresetuje i po zawodniku od tamtej pory:)

Ostatnie pytanie i was nie mecze. Wejdzie tu karta moja ? Msi nivida 1060 6gb jest dosc spora.

Screenshot_20210218-222418_Gallery.jpg

Screenshot_20210218-222406_Gallery.jpg

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Losiowski napisał:

To przez co twoim zdaniem padla plyta glowna ?

Moim zdaniem płyta raczej nie padła tylko Hans kombinuje ale na odległość ciężko coś więcej stwierdzić. Co do klonowania wypowiedziałem się wyżej, jedyne jakie uznaje to posektorowe, sprzętowe i ze zdrowego nośnika.

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, zbiku90 napisał:

Co do klonowania wypowiedziałem się wyżej, jedyne jakie uznaje to posektorowe, sprzętowe i ze zdrowego nośnika.

Ja mam inne zdanie. Klonowanie jest ok.

 

Kopia posektorowa, to do uszkodzonych dysków czyli nośnik nie jest zdrowy:)

Do zamiany HDD na SSD klonowanie jest super - odpada mozolne instalowanie sterowników i programów. Kopia posektorowa nie ma zastosowania jak masz HDD 500GB, a SSD 250GB w jednej partycji.

 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, marko22 napisał:

Też wolę instalkę od nowa, ale jak się nie chce i lenistwo bierze górę

Kiedyś też tak myślałem ale jak się okazało że lenistwo kosztuje mnie dniówkę w pracy to podziękowałem xD

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Pawel7 napisał:

Chcesz jakiegoś używanego trupka kupić?

Nie chce tylko cos takiego posiadam w tym momencie , chodzi szybciej niz ten komputer co padla plyta:) . Interesuje mnie przekladka bo gram w malo wymagajaca gre a na ta chwile brak kasy na takie takie ruchy jak nowy sprzet.

Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka moze wam sie kiedys przyda. Zlozylem z tych 2 jednego kompa(w miare mozliwosci po procesor jest padlem). Co najlepsze zeby wykorzystac dobre chlodzenie obudowy titan 700 wszystkie bebechy poszly do starej budy . Co najlepsze byl ten sam problem co opisalem w poscie , nie bylo obrazu ani klawiatura sie nie zapalala . Sprawdzane bylo na 2 innych zasilaczach , ram , procesorach z karta i bez karty  i wystepowal ten sam problem , a w tej budzie z epoki kamienia wszystko smiga . Wychodzi ewidentnie na to ze moze szlo jakies przebicie z obudowy ;d

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...