Skocz do zawartości

Full hd 240hz do 1tyś.


Recommended Posts

W cenie to 1000zł można znaleźć właściwie tylko Acery. Pamiętaj, że matryca TN jest typowo pod gry. Kolory są nieco sprane i kąty widzenia też nie zachwycają. 
Podsyłam inny model Acera, który jest praktycznie bliźniakiem modelu podesłanego wyżej, ale posiada jeszcze regulację góra dół, więc można dostawać wysokość ekranu do własnych preferencji.
https://www.x-kom.pl/p/524175-monitor-led-24-acer-xf250qcbmiiprx-czarny-240hz.html

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej do tego 1500 musisz zaokrąglić. Np ten Predator na IPS https://www.x-kom.pl/p/553926-monitor-led-24-acer-predator-xb253qgxbmiiprzx-czarny-hdr.html

Ja sobie w dzisiejszych czasach nie wyobrażam mieć matrycy TN. Jeżeli nie jesteś zawodowym graczem i nie grasz zawodowo, kupno tej matrycy mija się z celem. IPS czy VA to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się i w grach i filmach.

Link to post
Share on other sites

Z 240Hz 1080p brał bym tylko i wyłącznie ALIENWARE :)

Godzinę temu, porcelanowy_janusz napisał:

Ja sobie w dzisiejszych czasach nie wyobrażam mieć matrycy TN. Jeżeli nie jesteś zawodowym graczem i nie grasz zawodowo, kupno tej matrycy mija się z celem. IPS czy VA to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się i w grach i filmach.

Nieprawda :) Ja nie jestem profesjonalnym graczem a od razu zauważę matryce TN a IPS w grach typu FPS :) Jednak 1 MS vs 10 albo i lepiej jest od razu zauważalna :) Pamiętaj że np. w IPS 5MS jest na papierze, w rzeczywistości jest więcej :)

Link to post
Share on other sites

Witam!
Też mam podobny dylemat co autor :)
I nastawiam się na tego della. Nie ma zbyt dużo tematów na forach o nim ale widzę że wygląda solidnie i nie jest "spaprany" już na starcie jak inne firmy i modele monitorów do 1000 zł. Pytanie czy dell inwestuje w dział QA i czy przy zakupie nie będzie wielu niespodzianek typu martwe lub wypalone pixele bądź cuda ze światłem..
I cena 1699 zł najtaniej... szukam jakiejś promocji ale twardo trzyma cenę i chyba nie ma co liczyć w najbliższych miesiącach na jakieś "promocje"

Co do Asusa (sam posiadam już 3 sztukę) robi fatalne uchwyty, nie wiem jak w modelu Asus TUF VG259QM ale jakoś zniechęcił mnie głównie tym. Natomiast jeśli chodzi o zakupy to jestem zadowolony z tej firmy bo nigdy mnie negatywnie nie zaskoczyła. Nie było niespodzianek ze sprzętem. Ostatni model posiadam 8 lat VS239 IPS.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
W dniu 16.02.2021 o 16:50, Szy3ki napisał:

Z 240Hz 1080p brał bym tylko i wyłącznie ALIENWARE :)

Nieprawda :) Ja nie jestem profesjonalnym graczem a od razu zauważę matryce TN a IPS w grach typu FPS :) Jednak 1 MS vs 10 albo i lepiej jest od razu zauważalna :) Pamiętaj że np. w IPS 5MS jest na papierze, w rzeczywistości jest więcej :)

To Wać Pan nie widział nowych paneli IPS

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...