Skocz do zawartości

Kupię kartę graficzną GTX 1060 6GB lub 1070


Recommended Posts

Jak w temacie. Żadnych suszarek - chłodzenie powinno być w miarę ciche i wydajne. Sprawna, bez artefaktów, piszczących cewek i koparkowej przeszłości. Na gwarancję nie liczę, ale dobrze, jeśli jakaś końcówka jeszcze jest. Kosmiczne/januszowe ceny mnie nie interesują. Posłuży do grania na najbliższe ~2 lata.
Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, cochinek napisał:

Ciekaw jestem jakie ceny są dla ciebie kosmiczno-januszowe. Właśnie sprzedałem gtx1060 6gb za ponad 1000zł - i jest to cena jaka ludzie sami wylicytowali na aukcji.

Jednym słowem kolega chce kupić kartę po starych cenach , i wygląda na to że szuka Janusza który mu taką kartę opchnie za 600zł 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Każdy towar jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Od jakiegoś czasu widzę tego typu posty że kupię kartę ale nie od Janusza w wygórowanej cenie i chce mi się śmiać.

To jest prawo rynku. Popyt i podaż.

Jestem ciekaw czy ktoś taki wchodzi do biedronki, patrzy a tam banany po 7 zl/kg, idzie do kasy i sie kłoci że cena jest za wysoka (Januszowa) i że chce kupić te banany po 4.99 zł/kg bo przecież 2 miesiące temu tyle kosztowały.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W biedronce widziałem Janusza co obrał banany ze skórek zapakował do woreczka i poszedł do kasy, dziewczyna co tam siedziała na kasie zadzwoniła po kierowniczkę a facet że on skórek nie jada i że z kalafiorów też się liście obrywa bo nikt nie będzie płacił za to co mu nie jest potrzebne:D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Kosiciel napisał:

Płacić powyżej tysiąca za starą kartę nie zamierzam

Masz do tego pełne prawo, w takim razie bierz udział w licytacjach BCM i jak przekroczy 999pln to odpuszczaj, "Janusze" rzadko takie aukcje wystawiają bo boją się sprzedać zbyt tanio, a wartość karty zweryfikuje wtedy rynek (popyt/podarz) jak się uda to kupisz tanio, raczej nikt Ci tu nie wystawi za 600 bo każdy wie co się dzieje, każdy chce sprzedać drożej bo za "nową" też będzie musiał zapłacić więcej.

Na podejrzanie tanie oferty też bym uważał bo łatwo można się naciąć na kartę z koparki lub piekarnika, nikt nie daje nic za darmo - życie mnie tego nauczyło.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miejcie też na uwadze, że ci co wystawiają licytacje rzadko kiedy chcą w ogóle sprzedać sprzęt po cenie wylicytowanej gdy jest niska bo sami płacą z tego dość sporo hajsu dla allegro. Dlatego częściej lepiej jest to zrobić poza tym portalem, a cena wtedy lepsza jest dla obu stron. No ale z drugiej strony czasem licytacje przybierają tak dużego tempa, że można się zdziwić.

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Kosiciel napisał:

Uwielbiam te komentarze, ale onie nic nie wnoszą do tematu. Płacić powyżej tysiąca za starą kartę nie zamierzam, ale nie oczekuję również super promocji za połowę tej kwoty.

To raczej nic nie kupisz, może, że 1060 3gb.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, korzychxp napisał:

 bo sami płacą z tego dość sporo hajsu dla allegro. 

Prowizja zwykłego allegro to 3% od ceny sprzedaży. 
W skali tysiaka to tylko 30zł, w którym masz bezproblemową transakcję i POK 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...