Skocz do zawartości

Logitech Anywhere 3


Recommended Posts

Odnalezienie tego materiału zajęło mi 10 sekund.
Wykorzystaj potencjał komputera i skorzystaj z googli, to nie boli a znacznie ułatwia życie.

 

No chyba że nabijasz bezsensownie posty, to już świadczy o czymś innym.....

Edytowane przez 8gwiazdek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, 8gwiazdek napisał:

Odnalezienie tego materiału zajęło mi 10 sekund.
Wykorzystaj potencjał komputera i skorzystaj z googli, to nie boli a znacznie ułatwia życie.

 

No chyba że nabijasz bezsensownie posty, to już świadczy o czymś innym.....

 

Czyli nie pytaj na forum bo po co jest forum jak i tak dostaniesz opieprz co chcesz skoro jest w internecie. Forum jest po to aby pytać, a jak ktoś nie chce odpowiadać to nikt pałą nie leje i nie zmusza, a wychowywać możesz bliskich, dzieci swoje. Nienawidzę takiego zachowania.

Nie umiem Angielskiego, nie muszę umieć. Dlatego pytam na forum prosząc o krótkie wyjaśnienie czym się różni. Chyba nie uzyskam tej informacji bo przecież mogę sobie wszystko, wszędzie przedldumaczyc w internecie i w ogóle.

 

Może jednak znajdzie się ktoś miły, kto poświęci 5 minutek i napisze czym to się różni, czy to kwestia samego Logitech Options, czy firmwareu myszki gdzie rozpoznaje jakieś gesty macOS na swój sposób??

Link to post
Share on other sites

To jest na tyle prosty przekaz z mnóstwem infografik że wystarczy pooglądać te dynamiczne obrazki zwane filmem. Z Twojego poprzedniego postu wynika że nawet na to nie spojrzałeś. Rozumiem pytanie np. czy ktoś wie jaki tam jest sensor albo czy ktoś korzystał z tej myszki i może zdać relację.

Ale dobrze, różnica jest tylko w dwóch kwestiach, 
WERSJA PC - myszka łączy się za pomocą bluetooth oraz dodatkowego dongla na USB (użytkownik wybiera z którego rozwiązania chce skorzystać), posiada kabel usb-usb C
Wersja MAC - może łączyć się tylko za pomocą bluetooth, posiada kabel usb C- usb C
TO KONIEC RÓŻNIC

 

Zdobycie tej wiedzy nie wymaga żadnego wysiłku i zabiera chwilkę. Według mnie nie wymaga angażowania obcych osób w celu uzyskania odpowiedzi. Warto teraz rozpatrzeć czy to lenistwo czy nadal nabijanie postów.

 

Wymieniasz w sygnaturce takie urządzenia jak Synology, MAC więc traktuję Cię jak świadomego użytkownika który wie co robi i dla Tego wymagam od Ciebie więcej. No chyba że się pomyliłem a maca masz tylko dla tego że taka jest moda...

Edytowane przez 8gwiazdek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...