Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

próbuję połączyć się telefonem z Android auto,

czy może ktoś wytłumaczyć, co zrobić żeby działał internet?

telefon jaki posiadam to Huawei P30 Lite, a łączę się z Idrive 7.0.

udało się połączyć, ale jest w ofline

w tel. opcje programisty, zaznaczone żeby transfer danych działał, jednak internetu nie ma;/

miał ktoś podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Fajnie. Jak urządzenia są ze sobą połączone? Parowane przez BT? sam system nie wiele daje oprócz tego, że to pewnie BMW.

 

Próbowałeś zrobić na tel. Hot-spota i połączyć z navi przez Wifi - o ile navi posiada

 

 

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, chrisplbw napisał:

Fajnie. Jak urządzenia są ze sobą połączone? Parowane przez BT? sam system nie wiele daje oprócz tego, że to pewnie BMW.

 

Próbowałeś zrobić na tel. Hot-spota i połączyć z navi przez Wifi - o ile navi posiada

 

 

Tak, telefon połączony przez BT, na hot-spot nie działa. telefon łączy się z samochodem, działa android auto- problemem jest brak internetu.

w huawei pokazuje wi-fi i LTE, ale strony nie da się otworzyć- więc wg. mnie problem leży właśnie po stronie tel, nie samochodu. 

dziś miałem chwilę dostęp do galaxy s10, połączył się w mgnieniu oka i wszystko chodziło jak należy.

Zastanawiam się, czy to nie wina Huawei, który nie jest już w pełni androidem i nie ma też pomocy z google.

Link to post
Share on other sites

Na szczęście obyło się bez wymiany telefonu.

Pomógł reset ustawień sieciowych- po tym zabiegu dział, choć na pewno nie tak jak oczekuję.

system dalej ma zwiechy, czasem spotify wcale się nie uruchamia.

Nie wiem, czy to wina systemu w samochodzie czy telefonu,

z ciekawostek jakie zauważyłem, to wyłączenie wifi calling powoduje, że nie ma internetu- dziwne, bo funkcja nie ma z tym nic wspólnego...

Pozdrawiam

Janusz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...