Skocz do zawartości

tv do 2000zł 55(50) cali


Recommended Posts

3 godziny temu, k0chan napisał:

a jak myślisz SAMSUNG UE55TU8502U czy ten lg nano? co będzie lepsze do filmów i sporadycznie gier?

Ja bym poszedł w LG. Jakoś mam lepsze doświadczenia z LG. Samsung mi padł zaraz po gwarancji LG miałem 7 lat i działał jak nowy może sie 2 razy w tym czasie zawiesił. Więc ja bym brał LG. Teraz np jeszcze posiedzę na tym TCL ale prawdopodobnie zmienię go w tym roku na coś od LG.

Link to post
Share on other sites

już którys raz czytam, że ludzie w tych tańszych tv narzekają na androida, że wolny, że sie zacina itp - chyba więc zostanę przy webos albo tizen

qrde nie mam jak na żywo sprawdzić jakie są różnice w obrazie między samsungiem va a lg nano ips (matka jak juz wspomniałem ma nanocella sm8600 i fajnie to wygląda, ale może samsung daje lepsze efekty przy oglądaniu filmów w 4k)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Tzn z tym TCL to teraz po 2 latach ten Android TV jakoś nawet dobrze działa. Jak na razie nie narzekam , w końcu ogarnęli szybkie uruchamianie TV, Netfliks , Yołtuby itd działa dobrze (nie tak dobrze jak w MiBox) ale dobrze. tak że wszystko się rozbija jak producent TV przygotował oprogramowanie . Specjalnie po ostatnim upie Androida w tv trochę potestowałem jak to działa. Ale wolę miboxa używać z racji szybszego dziania. No i mówimy o TV który ma już ponad 2 lata więc i procek mógł się zestarzeć pomimo 4 rdzeni i 2gb Ram.

Link to post
Share on other sites
W dniu 30.01.2021 o 07:52, AudiAWX napisał:

No i od Phillipsa z tymi ledami na budzie też chodź z dala dla własnego dobra

A ile one wytrzymują ? Bo mam philipsa 2 lata z hakiem . Byłem super zadowolony do momentu jak mi YouTube nie wykastrowali ostatnio z lepszych rozdzielczości bo jest procesor mediateka na pokładzie .  Co prawda myślę o nowym , ale też philipsie . Bo jednak te diody robią robotę .  Sorry za offtop 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

tv wczoraj już dotarł, pierwsze pozytywne uderzenie webos 5.0 dużo szybciej chodzi na tym nanocellu niż 4.3 na moim poprzednim LG-ku (seria 6), przeglądanie netflixa czy hbogo to teraz czysta przyjemność bez żadnych przycięć, druga sprawa pilot Magic - mega wypas, poruszanie się po ekranie ala myszka jest po prostu super, sterowanie dźwiękiem również (nawet polskie komendy rozpoznaje bez problemu).

Co do obrazu, czerń i kontrast, tutaj raczej cudów się nie spodziewałem w tej cenie i z matrycą IPS, aczkolwiek jest kilka więcej opcji w tym modelu niż w moim poprzednim , które to poprawiają. HDR raczej tylko na papierze. Za to kolory,  ich nasycenie super, nawet filmy z zwykłym HD wyglądają bardzo ładnie (UHD 4k super) . Muszę dodać, że mi osobiście fabryczne ustawienia nie leżą, od razu zrobiłem profil ze swoimi. 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

upłynniacz ma kilka opcji (naturalny, cinema, gładki itp) nie jest tak agresywny np w trybie naturalny, żeby trzeba było go wyłączać - oczywiście jak się całkowicie wyłączy mamy typowe 24kl/s i przy filmach dynamicznych widać lekkie szarpanie

co do ceny , nic nie załuję,  2249 imo dobra cena za ten tv (na stronie lg sugerowana 2999, ale to przesada, bo za tyle to już serię sm86 można kupić, który jest lepszy)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...