Skocz do zawartości

tv do 2000zł 55(50) cali


Recommended Posts

mój stary LG 43 zaczyna coś szwankować i szukam czegoś w kwocie do 2k, głównie filmy (netflix, hbo go) i myślałem , żeby może coś z VA wypróbować (ww lg jest na ips) gdyż głównie oglądam wieczorami i po ciemku 

znalazłem takiego SHARP LED 55BL5EA , ale może coś jeszcze polecicie, bo czytałem , że do Netflixa (a to głównie oglądam) to coś z Dolby Vision by się przydało

Link to post
Share on other sites

Co byś nie wybrał to pamiętaj że Sharp na Polskę tv nie robi 10 lat. To Blaupunkt z logo Sharp. Bo polski oddział Sharpa może robić co chce. Mam Japoński super i 2 polskie badziewia na blaupunkcie. Ogólnie nie polecam.

I akurat dźwięk Sharpa polskiego czyli Blaupunkta to tragedia, chyba już glebszego dna nic nie sięga.

No i od Phillipsa z tymi ledami na budzie też chodź z dala dla własnego dobra. Bo się te ledy fajczą jak dzikie i po efekcie na ścianie zostają wspomnienia.
Sony, Panasonic, LG, Szaysung, można by te nowe Xiaomi obejrzeć...

Link to post
Share on other sites

Szukaj w promocji TCL QLED 55C715, który obecnie wyceniony jest na 2399zł.  Możesz również polować na wersję 50calową, która wyceniona jest na 2149zł. W kwocie do 2.5tyś nie znajdziesz lepszych TV. 

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Zakład TCL jest ~5km ode mnie więc trochę o ich produktach wiem. 

O ile TV Thompson nie były jakoś godne polecania tak TCL to już inna liga. Świetny stosunek cena/jakość. Poluj na ten model co poleciłem ;) 

(33) TCL QLED 55C715 - test bardzo ciekawego telewizora 4K + HDR za niewysoką cenę / recenzja, review - YouTube

 

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

TCL to dramat z Android TV. Mam 2 letniego 49 cali TCL z matrycą VA, dopiero po 2 latach ogarneli szybkie uruchamianie Tv że działa. Samoistne uruchamianie tv i inne betony. Nie polecam. Jakość obrazu sztos ale nic poza tym.

Ja bym poszedł w LG z ich nano Ips czy jakoś tak . Ponoć świetne TV z dobrym odświeżaniem niskim lagiem z pięknymi kolorami.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-49nano867na

Link to post
Share on other sites

matka ma z tym nano cellem 49 cali (model sm8600), fajny jest , ale jak kolega wyżej zauważył to prawie 3k, a ja najlepiej jakbym sie w 1800 zmieścił (do 2k będe musiał już naciągać budżet)

no i jeszcze jeden wymóg doszedł, bo nie zwróciłem na to uwagi, musi by na centralnej jednej nodze, bo mam tylko 85 cm stolik pod TV, a tego na pewno nie zmienię (jeszcze musiałbym koszta ciąć)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

no ale chciałem skosztować VA, zmieniam właśnie z LG, nie był zły, ale ta czerń kiepska , a jak pisałem, oglądam TV praktycznie w zupełnych ciemnościach

ten matuli z nano to już wyższa klasa , u niej to i hdr jako tako widać, na moim to tylko bajer na papierze ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Do 3tys zł ciężko dostać tv z lepszą jakością obrazu niż TCL QLED 55C715. 

Wystarczy zobaczyć recenzję i pomiary. 

 

2 godziny temu, MariuszB35PL napisał:

Mam VA w domu TCL i podobnej Klasy LG na IPS . Bardziej mi się podoba LG przy oglądaniu tv i netfliksa a nawet filmów z pendrive. Serio bierz LG ;)

To że Ci się bardziej podoba nic nie znaczy bo to Twoje odczucia. Fakty są takie jak wyżej napisałem. 

Link to post
Share on other sites

chyba znalazlem faworyta , Toshiba 55UA3A63DG, kiedyś miałem toshibkę 1080p 42" i służyła ponad 10 lat wiernie, ładne też kolory miała, no i jest android 9, więc wszystkie moje filmowe apki będę bez problemu mógł zainstalować 

no i najważniejsza rzecz :) ...noga centralna 

test

 

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...