Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do 100 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez FeX,

Recommended Posts

Witam wszystkich! Przeszukałem forum ale raczej już same nieaktualne informacje w tym budżecie. Potrzebuję słuchawek z mikrofonem.

 

Budżet: <100 zł

Czego potrzebujesz? słuchawki z mikrofonem

Przeznaczenienauka zdalna (MS Teams), gry

Źródło: integra Realtek ALC662
Oczekiwaniajakość/cena
Inne: słuchawki wokółuszne

 

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W tym budżecie nic takiego porządnego nie dostaniesz. Ew. szybko psujące się zabawki 4games ;Creative,Roccat, itp. Jeśli Ci zależy na jakości dźwięku, dałoby coś wybrać ale mikro osobno musiałbyś kupić.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Krzysko napisał:

Ewentualnie coś w wyższym budżecie? Proponuj, może zwiększę budżet jak jest coś wartego uwagi.

Napisałem ale coś posta zjadło. Bardzo tutaj polecamy HyperX Clod 1 /Alpha.Co prawda, trochę się drogie zrobiły ale za to dobrze wykonane i dobrze grają,na lata. Superluxy HMC681 EVO to tez alternatywa ale podobno ost. rewizje są wadliwe muzycznie.

 

 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedzi. No ponad 300 to już jednak nie mój zakres jak na razie. A te Superlux'y pisząc wadliwe muzycznie co miałeś na myśli? Bo zapewne będą one albo te Tronsmarty co podrzucił FeX.

PS. To słuchawki dla juniora, audiofilem nie jest, ja w sumie też, od lat używam Philips'y SHP2700 i to mi wystarcza.

Link to post
Share on other sites

Moja propozycja Encore Rockmaster OE + jakiś mikrofon stojący z alledrogo za 20 dychy. Słuchawki of Fexa są ciężko dostępne ,więc za dużego wyboru nie ma. Możesz kupić gaminowe zabawki za 100zł czy 200 z mikrofonem ale one bardzo często i szybko się psują.

1 godzinę temu, Krzysko napisał:

A te Superlux'y pisząc wadliwe muzycznie co miałeś na myśli?

Chińczyki kombinują jak mogą i wkładają do tych słuchawek inne przetworniki o gorszym brzmieniu. Z opinii osób ,które miały więcej jak 2 pary tychże słuchawek. Jak częste te zjawisko było ? nie wiem.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

No i lipa... Kod można wykorzystać tylko na produkty sprzedawane przez empik a to sprzedaje inna firma przez stronę empik i kod nie działa... Wiedziałem, że gdzieś jest haczyk... Zamówię w takim razie Tronsmart'y ponieważ druga połówka marudzi :/

Link to post
Share on other sites

Dzięki wam za pomoc, słuchawki dojechały. Grają ok, są wygodne - to tyle na pierwszy rzut oka, resztę będzie młody testował (albo i ja może sobie pożyczę ^^) Można zamknąć temat.

Link to post
Share on other sites
  • adivxv zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...