Skocz do zawartości

Pomoc przy złożeniu komputera do 10 tysięcy zł


Recommended Posts

Cześć!

Chciałbym poprosić kogoś kompetentnego o pomoc w wyborze nowego komputera, a raczej jego podzespołów:


 

  • Zastosowanie komputera : Komputer stricte do gier, a konkretnie do jednej: Valorant
  • Maksymalna kwota : 10k złotych to górna granica, ale nie ukrywam, że 7-8k byłoby najprzyjemniejszą liczbą :)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak tylko znajdę zadowalający setup i sklep gdzie będą dostępne owe podzespoły
  • Których części potrzebuję : Cały PC, monitory i peryferia posiadam.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Myślę, że tak, chociaż przyznaję, że nie do końca wiem jak to działa w AMD (bo z tej firmy chciałbym procesor)
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Mam na razie dwa monitory 144hz od benq i asusa, ale zamierzam do komputera dokupić monitor 360hz, więc stałe 400+ fpsów w Valorancie jest dla mnie kluczowe
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Brak, jedyne co to chciałbym komputer złożyć pod AMD ryzen 5900x. Jeżeli chodzi o dysk to wystarczy jakiś mały ssd.
  • Inne : Brak

    Dziękuję za wszelkie podpowiedzi, much love :3
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Sooliga napisał:

jedyne co to chciałbym komputer złożyć pod AMD ryzen 5900x.

Nie w tym budżecie, nie przy obecnej cenie i dostępności GPU.

 

Tu zestaw z 10700KF pod OC i RTX 3070 wychodzi ~9000zł https://proline.pl/koszyk/acb656fd

 

Dobijając budżet z 10850K D15 Chromax i lepszą budą https://proline.pl/koszyk/f02c0fde

 

Ewentualnie poszukać szybszych pamięci do zestawu z 10700KF i tyle, reszta do kieszeni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...