Skocz do zawartości

Karta pod I5 10400f


Recommended Posts

W tej chwili zakup jakiejkolwiek karty wiąże się z mega ostrym przepłacaniem! Ja osobiście czekałbym na poprawę sytuacji nawet i do kwietnia/maja niż wtapiał 2 tysie, poczekaj na 3050ti/3060 może coś będzie w normalnej cenie może przy przedpłacie przed premierą? Teraz na 1060 w cs'a pograsz. Dla zabawy to po prostu coś nagraj o poobrabiaj w tym adobe i zobacz czy ci to odpowiada, są też inne programy jak davinci ale zawsze ze wsparciem gpu będzie sporo szybciej.

Link to post
Share on other sites

Tak chyba zrobię nic mnie nie zbawi jak chwile poczekam ogólnie wymiana procka z FX 8300 na tego intela dała sporego kopa mogę sobie pograć dm z 20 osobami w praktycznie 300 fpsach na monitorze 144 Hz gdzie przy starym procku spadki były do 80 fpsow. Zakupiłem sobie jakiś kurs na udemy za 50 zł do Adobe premier pro dla początkujących wiec zostanę na ta chwile przy nim.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Xyoo56 napisał:

Ogólnie to chciałbym zacząć prace na Adobe premier pro i teraz pytanie czy ta aplikacja bardziej wykorzystuje procesor czy grafikę obecnie mam gtxa 1060 3 gb 

Wszystko wykorzystuje w zależności jaką formę akceleracji się ustawi i z jakiego formatu/enkodera się korzysta. 

 

4 godziny temu, Xyoo56 napisał:

Jakies fragmovie z csa chce się pobawić 

Do tego pro stacji nie potrzeba

Link to post
Share on other sites

Po prostu chodzi mi o to żebym mógł swobodnie pracować na tym programie gdy chce przejrzeć materiał co zrobiłem żeby nie było żadnych  ścin jak to miało miejsce na moim poprzednim procesorze gdy chciałem obejrzeć zrobiony materiał straszne ściany były jak dałem wysoką jakość odtwarzania. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...