Skocz do zawartości

Zmiana podświetlenia w laptopie - aura creator


Recommended Posts

Witam, nie wiedzialem jaki dział wybrać, więc wybrałem ten i myślę że jest ok, jeśli nie proszę o poprawę.

 

posiadam laptop asus tuf gaming fx505dt, chce zainstalowac sobie aura creator do zmieniania rgb w klawiaturze i nke moge bo w sklepie microsoft pisze ze produkt nie dostepny, a zainstalowalem z jakiegos linku to w programie aura creator ukazuje sie napis "no devices available"... jak rozwiazac taki problem?

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Leminairre napisał:

Pobierz ze strony producenta - Asus.

Przewodnik po oprogramowaniu (o ile jeszcze jest aktualny):

 > https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1040569/

Właśnie chciałbym ustawić taki efekt, żeby rozne kolory przechodziły z lewej do prawej..

 

A gdzie link do pobrania jest bo nie widzę mojego laptopa na liście?

Edytowane przez betek
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Leminairre napisał:

Spróbować zawsze możesz, dla serii TUF jest ROG Aura Core, przynajmniej tak twierdzi producent - sprawdź sklep wprowadzając tę nazwę.

Ściągnąłem tuf aura Core ale to są te same ustawienia co w programie Asusa, a w tym aura co pisze że nie rozpoznaje urządzenia jest więcej ustawień i nie moge do tego wejść..  A na laptopie jest naklejka AURA.. Nie wiem jak to ogarnąć.. 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Leminairre napisał:

Zmiana podświetlenia klawiatury, to powinna być podstawowa funkcja każdego oprogramowania, więc powinieneś mieć taką możliwość, nawet jeżeli ta wersja jest uboższa.

Tak, mam taką możliwość, mogę ustawić 4 tryby jak ma świecić efektem, ale nie ma tam tego o który mi chodzi, czyli taki jak w załączniku i żeby kolory leciały z lewej do prawej..

20210122_211838.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...