Skocz do zawartości

Komputer - Gry i Photoshop (4400zł)


Recommended Posts

Po raz kolejny, być może wreszcie skutecznie zabieram się za upgrade obecnej jednostki opartej o i7 3770K. Komputera używam w programie Photoshop CC i tu widać już niedomaganie. Będą również gry...

 

Będę potrzebował: Procesora, Płyty głównej, 32GB ram, obudowy i dysku NVME M2 1TB

Z obecnej jednostki zaś zostawie:

Kartę graficzną GeForce 1070

Dyski: 3TB HDD, 6TB HDD, 1TB HDD i być może 480GB SSD sata III

Zasilacz EVGA Supernova 750W

 

Najważniejsze, zastanawiam się nad doborem procesora. i9 9900K, i7 1070K a może coś tańszego lub Ryzen 7? 5800X hmm drogo strasznie

Pamięć 2X16GB może 3600MHz do intela... https://www.x-kom.pl/p/547858-pamiec-ram-ddr4-hyperx-32gb-2x16gb-3600mhz-cl17-fury-rgb.html

 

Trochę wypadłem z obiegu, nie wiem czy do 3500zł się wyrobię z dyskiem 1TB NVME biorę jednak pod uwagę wszelkie używki prócz dysku SSD! 

Sugestie mile widziane  

 

Mała edycja, widzę że do 3500zł będzie mi niezwykle ciężko zmieścić obudowę, dysk i być może jakieś sensowne ciche chłodzenie... Pula idzie w górę do  3800-4400zł a ja zaczekam do przyszłej wypłaty ...

 

 

Edytowane przez elvismt
dodanie większej kwoty zakupów
Link to post
Share on other sites
  • elvismt zmienił tytuł na Komputer - Gry i Photoshop (4400zł)
  • 2 tygodnie później...

Odkopuje, płyta wybrana Zgodnie z radą na czipie z490, Ram wybrany Został mi dysk i obudowa

O ile dysk z koszyka jest naprawdę fajnie wyceniony, chciałem zapytać czy jest godny zaufania. Miałem kilka dysków SSD i te tańsze Adaty się sypały.

No i najgorsze - Obudowa

 

Szukam ładnej solidnej, minimum 3 miejsca na HDD 3,5' choć w ostateczności przeboleje 2 miejsca USB C na froncie cicha i w miarę duża.

Mogę nawet dołożyć ale chciałbym kupić coś przyzwoitego.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...