Skocz do zawartości

Monitor 2000-2200zł


Recommended Posts

Witam,

tak jak w temacie. Chciałbym sobie kupić jakiś monitor który byłby mi w stanie posłużyć najbliższe 5-8lat. Obecnie używam dwóch, starych już Dellów. Jeden U2312Hm, który ma prawie 8 lat, drugi U2413f, który kupiłem poleasingowy chyba 4-5 lat temu. Ten pierwszy w lewym dolnym rogu ma już plame, którą widać szczególnie na białym tle. Chciałbym jeden porządny monitor + jeden z moich obecnych bym zostawił, raczej U2413f. Co bym chciał żeby miał monitor

-Matryca najlepiej IPS, ewentualnie VA
-144Hz lub więcej
-WQHD lub lepiej
-27" lub 32" lecz wolałbym chyba 32", siedzę około 80-90cm od monitora
-Chciałbym żeby miał pełną regulację jak moje obecne Delle, lecz nie jest to wymogiem obowiązkowym

Może ktoś coś polecić i opisać dlaczego ten a nie inny? Cały mój sprzęt jest w podpisie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli 27" cali to w zasadzie warto wybierać między Dellem a LG. Oba monitory są świetne, nie smużą, kolory są genialne, ale może Ci się trafić sztuka z bardzo widocznym BLB, wtedy taki monitor wymieniasz.
DELL:
https://www.x-kom.pl/p/580052-monitor-led-27-dell-s2721dgf-nanoips-hdr.html

LG:
https://www.x-kom.pl/p/502255-monitor-led-27-lg-27gl850-b-nanoips-hdr10.html

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Spoko monitor, ale wydaje mi się, że jest klasę niżej niż Dell czy LG. Zawsze polecam, przejrzeć sobie testy każdego modelu, który podsyłam, żeby wyrobić sobie własne zdanie w tym temacie i samemu sprawdzić, jakie wady ma dany model - nie ma sprzętu bez wad, tylko jedne przeszkadzają komuś bardziej, a drugie wcale.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...