Skocz do zawartości

Razer Kraken X Mercury - miesiąc czasu i "śmietnik"....


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez marko22,

Recommended Posts

Co z tym zrobić? Przejdzie zgłoszenie, czy będzie - z winy użytkownika? Nie sądziłem, że Razer to takie dziadostwo, ale po ich myszce Razer Mamba, stwierdziłem, że nigdy więcej nic nie kupię tej firmy. Syn ściągał je z głowy i po prostu strzeliło.

 

20210115-161916.jpg


20210115-162016.jpg


20210115-165802.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Wysłałem maila do Razera. Zobaczymy, jak się ustosunkują. Pewnie powiedzą - pisz pan do sprzedawcy. Chciał, nie chciał - kupione na Allegro. I na pewno to nie był autoryzowany dystrybutor.

Link to post
Share on other sites

Ktoś kiedyś pisał że udało sie jak zaatakował firmę na Facebooku swoim zgłoszeniem. Bo normalnie to raczej na 99% będzie wina użytkownika. 

P.S. Już wiesz dlaczego te słuchawki nazywają się "Kraken" bo lubią robi crack czyli pękać:

https://www.google.com/search?q=broken+Razer+Kraken&client=opera&hs=1rl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiPpNXg56TuAhVN26QKHXJ_CE0Q_AUoAXoECCAQAw&biw=2520&bih=980

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czemu nie dostaję powiadomień o swoim wątku....ale mniejsza z tym. Nie będę ich atakował. Aktywnie się udzielali mailowo i odesłali mnie do sprzedawcy. Który nie jest zresztą ich autoryzowanym. Sprzedawca poszedł mi na rękę i wysłał nowe po odesłaniu tych uszkodzonych. Chwała mu.

Teraz pytanie do @FeX -a Ponoć jesteś tym wybitnie uzdolnionym parapetem audiofilskim :D Co polecisz dla 13-o latka pod gaming? Uparł się na tego Razera  https://www.razer.com/gaming-headsets/Razer-Kraken/RZ04-02830400-R3M1 Akurat ma metalowy pałąk. Sam przeglądam już multum stron i szczerze to nawet ja mam problem z wyborem. Patrzyłem na Logitecha X Pro, Asusa Rog, Corsair Virtuoso SE i jeszcze tam coś wynalazłem, ale nie mam pojęcia, które. Jak w jednym są dobre, to znowu bateria kiepska, jak bateria dobra, to znowu mikrofon słaby, itp., itd. Radź Waść :) 

Link to post
Share on other sites

Paaanie to trzeba na spokojnie usiąść, pomyśleć... Po pierwsze nie kupisz dobrych słuchawek ze stajni Razera, Logitecha, Asusa, czy Corsaira. Chociaż Corsair chyba najbardziej stara się być słuchawkami. Ogólnie te gejmnigowe marki nie potrafią zrobić słuchawek, chyba że zapożycza konstrukcje innej firmy audio i dodadzą swoje logo Tak zrobił HyperX, tak zrobił CoolerMaster i to im się chwali.

Link to post
Share on other sites

Hehe...możesz się nawet położyć :D Żartuję. Na spokojnie. Grzebię, grzebię i już mam mętlik w głowie. Może w kupię coś się wymyśli. Mam HyperX Cloud i sobie chwalę. Ale jak inaczej mogę nie chwalić, kiedy praktycznie innych nie miałem na uszach. :) Grają? Grają. Cóż tu chcieć więcej. Corsaira ganią gdzieś za iCue i problem z obsługą dźwięku przestrzennego. Może coś przekręciłem. A może to już nawet nie Corsair. :D Bo albo coś nie działa na oryginalnym sofcie, albo działa na sterowniku z windy, ale trzeba wywalić apkę producenta, tracąc ustawienia dźwięku i innych pierdół. Nie wiem. Zabij, nie pamiętam, gdzie to czytałem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...