Skocz do zawartości

SteelSeries Arctis Pro Wireless


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Arrowes,

Recommended Posts

Dzień dobry.

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek SteelSeries Arctis Pro Wireless, a że nigdy nie miałem drogich słuchawek, to nie umiem powiedzieć, czy byłby dobre.  

 

  • Polecilibyście mi je?
  • A może ktoś z was już je ma i podzieli się ze mną opinią o nich?
  • Może na moim miejscu wybralibyście lepsze bezprzewodowe słuchawki?
    • Jeśli jest ich więcej możecie ustawić je według rankingu waszego wyboru.

 

Link do słuchawek: https://www.x-kom.pl/p/414220-sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-arctis-pro-wireless-czarne.html

 

PS. Wiem, że mikrofon w słuchawkach SteelSeries jest średniej jakości, ale bardziej zależy mi na jakości dźwięku.

 

 

 

 

Edytowane przez Arrowes
doprecyzowanie o bezprzewodowości słuchawek
Link to post
Share on other sites

Dlaczego wybrałeś słuchawki wireless?
Dlaczego wybrałeś tak drogie słuchawki?
Czy masz świadomość z ograniczeń idących z korzystania ze słuchawek bezprzewodowych?
Czy masz świadomość, że zazwyczaj słuchawki producentów peryferiów gamingowych są słabszej jakości w porównaniu do słuchawek firm typowo zajmujących się sprzętem audio?


Link to post
Share on other sites
  • Bezprzewodowe dają mi dużo komfortu, bo kabel tak nie ogranicza oraz są dosyć lekkie.
  • Wybrałem je, ponieważ mają łączność bezprzewodowa i przewodowa, więc będą do użycia na każdą okazję. Czułość i pasmo przenoszenia prezentuje się bardzo dobrze. Są zamknięte, więc wygłuszy otoczenie. Posiadają dwie baterie: jedna w słuchawkach, a druga ładująca się w stacji ładującej, co jest świetnym rozwiązaniem. Posiada bazę, dzięki której można ustawiać różne funkcje pod swoje potrzeby. Opinie też są pozytywne.
  • Myślę, że wszelkie szumy i zakłócenia będą zminimalizowane do minimum jak na taką cenę. Oglądałem też masę recenzji innych osób na YT i nikt nie skarżył się, że coś takiego występuje. Zawsze można zwrócić do 14 dni.
  • Coś słyszałem o tym, ale nie za bardzo znam się na słuchawkach, dlatego chciałbym znać wszystkie opcje.
Link to post
Share on other sites

Również uwielbiam wygodę słuchawek bezprzewodowych, jednak nie znalazłem jeszcze odpowiednich brzmieniowo dla siebie, dlatego dalej męczę się z kablem.

Zerkałem w stronę różnych modeli, a moją uwagę przykuł Cooler Master MH670, który ma w zasadzie trzy różne oblicza.

Jest i przewodowy z jackiem 3.5 mm, więc jeżeli masz jakiś fajną dźwiękówkę, to wydobędziesz z nich dźwięk naprawdę przyzwoity (porównywalny z MH751, które są moim zdaniem świetne), a do tego dwa tryby brzmienia bez kabla.

 

Z resztą, co się będę rozpisywał, pewien gość na YT, którego recenzjom ufam, również ma i o nich materiał:

 

Link to post
Share on other sites

Na Zeosa bym uważał :D Spoko gostek, ale lubi hajpu nakręcić. Z recki podobało mi się nawiązanie do dźwięku 7.1 w słuchawkach. Chodzi o fakt, że jest jeden subwoofer w takim zestawie, a słuchawki mają 2 przetworniki, więc bliżej prawdy byłoby 7.2, ale chwila przecież nieparzystej ilości satelit nie da się podzielić na 2 przetworniki xD

 

6 godzin temu, Arrowes napisał:

PS. Wiem, że mikrofon w słuchawkach SteelSeries jest średniej jakości, ale bardziej zależy mi na jakości dźwięku.

 

Tego w tych słuchawkach też nie znajdziesz. Jedyne co mają te słuchawki tak naprawdę to bezprzewodowość, pewne funkcjonalności i bajery. Dźwięk mikrofonu i sama jakość dźwięku tych słuchawek to jest poziom niższy niż dobrych słuchawek na kablu za 150-200zł.

 

Dopiero zobaczyłem, że one kosztują 1400zł, myślałem, że może 700-800... Masakra, ludzie się dają okradać.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, slo1q napisał:

Również uwielbiam wygodę słuchawek bezprzewodowych, jednak nie znalazłem jeszcze odpowiednich brzmieniowo dla siebie, dlatego dalej męczę się z kablem.

Zerkałem w stronę różnych modeli, a moją uwagę przykuł Cooler Master MH670, który ma w zasadzie trzy różne oblicza.

Jest i przewodowy z jackiem 3.5 mm, więc jeżeli masz jakiś fajną dźwiękówkę, to wydobędziesz z nich dźwięk naprawdę przyzwoity (porównywalny z MH751, które są moim zdaniem świetne), a do tego dwa tryby brzmienia bez kabla.

 

Po recenzji widzę, że są całkiem spoko i w dodatku kosztują dużo mniej od tych, które znalazłem, a nie sądziłem, że słuchawki za 500zł mogą być lepsze od tych powyżej 1000zł. 

Link to post
Share on other sites

Takie jest audio, tutaj cena nie gra, a im coś droższe nie musi być wcale lepsze pod względem jakości dźwięku, czy mikrofonu. Może napchać słuchawki funkcjonalnościami, a nadal w ich głównym przeznaczeniu tj. odtwarzaniu dźwięku w dobrej jakości mogą kuleć. To taki standard gaming headsetów...

Link to post
Share on other sites

Nie mam nic przeciwko headsetom jako takim, sam wolałbym mieć bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem dobrej jakości. Jednak jeśli chodzi o mnie to rynek headsetów nawet tych za 600, 700 czy więcej PLN, nie oferuje niczego w dźwięku, co pozwala odstawić dobre słuchawki przewodowe kosztujące nawet 150-200zł. Stawiam dźwięk ponad funkcjonalności ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...