Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, zacznę od tego ze nie umiem sam składać pc wiec komputer będzie składany w sklepie komputerowym, posiadam  MSI GeForce RTX 3070 Suprim  chciał bym do tego zestaw niżej, w sklepie powiedzieli mi ze możne być problem z tą płytą i tu pytanie czy  Gigabyte Z490 UD  nie będzie za słaba do tego zestawu?   i czy w ogolę te podzespoły będą kompatybilne ze sobą ? dodam ze nic nie będzie podkręcane na nim

 

Procesor Intel Core i5-10600KF


Płyta główna MSI Z490-A PRO

 

Pamięć Patriot Viper 4 BLACKOUT, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18
 
Dysk SSD Kingston A2000 1 TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe
 
Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2
 
Zasilacz ADATA Core Reactor 750W
 
Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB

Link to post
Share on other sites

Chciał bym się wyrobić w 7tys za karte dałem 3500zl wiec zostaje drugie tyle tylko ze muszę liczyć sie z tym ze sklep ma swoje ceny wiec pewnie z 200-300zl więcej na podzespołach wyjdzie. Poki co gry w 1080p, 3-4 miesiace wymiana na jakis 1440p.

Zastanawiam sie czy nie zamienić na  10400f + gigabyte Z490 UD bo itak nie bede OC robic  tylko nie wiem czy ta płyta nie bedzie grzać za bardzo

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Ejdrienn napisał:

posiadam  MSI GeForce RTX 3070 Suprim 

Ta karta ma 335mm długości, nie wejdzie do Ventum (GPU max 290mm)

Godzinę temu, kajtek. napisał:

 

Jak dasz radę, to ogarniesz się z i7 10700F https://proline.pl/koszyk/fdd76af6

 

1 godzinę temu, Ejdrienn napisał:

Zastanawiam sie czy nie zamienić na  10400f + gigabyte Z490 UD bo itak nie bede OC robic  tylko nie wiem czy ta płyta nie bedzie grzać za bardzo

Nie będzie.

 

Obudowę weź lepszą bo to grzech taką kartę w budżetówce trzymać https://proline.pl/obudowa-phanteks-eclipse-p400a-tempered-glass-argb-czarna-p1378150

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...