Skocz do zawartości

Duża praworęczna myszka NIE do grania


Recommended Posts

Witam.

Nie korzystam z szablonu, bo w moim przypadku odpowiedzi by były raczej mało pomocne.

Szukam dużej myszki, ergonomicznej, praworęcznej, tak żeby ręka była w lekkiej rotacji wewnętrznej (czyli naturalnie).

Preferowana bezprzewodowa, ale nie musi być.

 

Wygodna pod dużą rękę

Ergonomiczna praworęczna

Sensor, ciężarki, przyciski, makra, absolutnie mnie to nie interesuje - zastosowanie domowo/biurowe

 

Nie ustalam budżetu, bo nie wiem ile takie myszki kosztują. Tak wydaje mi się 200zł?

Link to post
Share on other sites

Ja mogę Ci polecić z własnego doświadczenia myszkę Trust Verto, ergonomiczną, wygodną myszkę https://www.x-kom.pl/p/585262-myszka-bezprzewodowa-trust-verto-ergonomic.html

Mam ją w wersji przewodowej co prawda, ale poza tym obie myszki niczym się nie różnią.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.01.2021 o 13:52, BlackCoffe napisał:

Ja mogę Ci polecić z własnego doświadczenia myszkę Trust Verto, ergonomiczną, wygodną myszkę https://www.x-kom.pl/p/585262-myszka-bezprzewodowa-trust-verto-ergonomic.html

Mam ją w wersji przewodowej co prawda, ale poza tym obie myszki niczym się nie różnią.

 

Kurde, po przesiadce z G305 to czuć różnicę w dokładności sensora. Ale nie szkodzi i tak nie gram w strzelaniny, ani nawet w RTS-y.

Jedyne co to szkoda mi porządnej podkładki SS QcK, bo mam w rozmiarze S, a ta myszka nawet na maksymalnym mnożniku 20, od lewej do prawej pulpitu, nie mieści się na podkładce ;] 

 

Muszę przyznać, że jest bardzo wygodna. Tylko nie wiem do jakiego gripu jest zaprojektowana? Fullpalm (środkowy na rolce)? Palm (środkowy prawy/rolka)?

Nie mogę się przyzwyczaić, że rolka klika tylko w jednym kierunku, ale za takie pieniądze nie ma co wymagać cudów.

Link to post
Share on other sites

Ja korzystałam z palm, ale ja mam mniejszą dłoń. Jakoś tak naturalnie mi się dlon układa. Wiesz, są i dużo droższe myszki ergonomiczne jak np MS, ale na początek warto się zapoznać z nieco tańszą by zobaczyć czy tego typu kształt będzie Ci odpowiadał. Mnie bardzo odpowiada i jej sensor nie jest wcale zły :P Do drugiego lapka kupiłam zasilaną z akumulatorka myszkę Natec Crake i o ile kształt ma ergonomiczny i wygodny o tyle sensor dużo gorszy, gubi się kursor to jeszcze akumulator starcza na ok 2.5h pracy. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...