Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy brak aparatu szerokokątnego to duża strata? Moja mama chce dobre zdjęcia ,bo czasem by chciała sie pochwalic wnukami itd. chce czegos w miare lekkiego zeby jej tak bardzo nie ciazyło w kieszeni, z dobrą baterią i łatwą obsługą i słyszałem ze Vivo Y70 własnie takie jest - tylko ten aparat mnie zastanawia - sam nie uzywam tego jak robie swoje fotki - ten szerokokątny dużo pomaga?

Link to post
Share on other sites

A coś ona daje więcej, polepsza zdjęcia czy o co chodzi bo czytałem ale w sumie nie czaje - bo jezeli jest to zbędne to nie ma nad czym sie zastanawiac - bo mama to raczej by robiła jakies selfie z wnukami, czy zdjęcia ogolne wnuków czy tam jak teraz np. na święta jakieś choinki - coś zeby się pochwalić .. a jak ktoś z was używa szerokokątnych to do czego je bardziej uzywa?

Link to post
Share on other sites

Szeroki kąt daje tylko "szersze "zdjęcie masz więcej w kadrze może się przydać jak chcesz zrobić zdjęcie grupowe albo jakiś budynek uchwycić ten obiektyw ma niestety gorszą jakość zdjęć. 

Dla mnie to zbędny bajer lepiej żeby była stabilizacja obrazu, autofokus i dobry algorytm bo to wpływa na jakość zdjęć reszta to dodatki żeby producent mógł się pochwalić że ma jak najwięcej bajerów 

Link to post
Share on other sites

To to dotyczy wszystkich sprzedawców. Szeroki kąt może się przydać albo nie. Lepiej mieć niż nie mieć choć moim zdaniem lepiej jak jest główny lepszy. Wolał bym optyczne zbliżenie. Ale to ja. Ten telefon to budżetowiec więc sztuka wybierania kompromisów. Musimy się zdecydować na które się godzimy, a które są dla nas nie do zaakceptowania.

Jednego skusi amoled i snapdragon oraz dużo pamięci, innego zniechęci brak szerokiego kąta i bardzo słaby snapdragon oraz niszowa marka i wiążące się z tym problemy.

Edytowane przez anemus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...