Skocz do zawartości

Kierownica do Grid Rally


Recommended Posts

Cześć,

 

Chciałbym się zapytać czy do 500 zł da się kupić kierownicę do takich gier jak np. Grid Rally.

Nie jestem prosem ;) chce sobie dla zabawy pojeździć i tyle.

 

Widziałem różne kierownice, głównie Thrustmaster w przystępnych cenach i moje pytanie czy są to sensowne propozycje?

Czy razej poniżej 500 zł nie ma co próbować nawet (mogą być używki)

Link to post
Share on other sites

Najtańszą sensowną opcją byłby używany logitech driving force gt, tylko że chodzi za około 400zł a to według mnie za dużo jak na tak starą kierownicę. Logitechy g25, g27 są ciężkie do dostania , i z racji wieku też bym odpuścił. Używane g29 na amazonie były kiedyś za 600zł i to była dobra cena za tą kiere, ale aktualnie używki na allegro po 850zł. Z najtańszych nowych to thrustmaster t150 w wersji z pedałami bez sprzęgła, można go było niedawno kupić za 599zł, z tym że aktualnie promocji nie ma, i musiałbyś poczekać na jakąś promocję. Kiedyś można było dostać t150 w wersji ze sprzęgłem za 750zł i to byłaby zdecydowanie najlepsza opcja w tych pieniądzach. Niby można dokupić pedały do biedniejszej wersji t150 ale to wydatek ok. 400 może nawet 500zł więc zdecydowanie lepiej wziąć zestaw od razu z lepszymi.

 

Ogólnie ciężko wejść w sim racing z budżetem do 500zł. Zdecydowanie lepiej trochę dołożyć i kupić coś porządnego z gwarancją. Jakieś wynalazki pokroju nowych kierownic poniżej 500zł unikałbym jak ognia. Branie kierownicy bez FFB kompletnie mija się z celem.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Tak, z tej listy wszystko jest ok, oprócz Thrustmaster Open Wheel, bo to samo koło kierownicy które z tego co wiem można zamontować na bazie thrustmastera t300 i t500. A t150 i tmx to praktycznie to samo, tylko że t150 oprócz pc jest kompatybilne z ps4 a tmx z xboxem. Jak bardzo Ci zależy na kupnie teraz to w morelach t150 bez sprzęgła jest za 699 a ze sprzęgłem 949, tylko tak jak wspominałem, bywały dużo niższe ceny i raczej poczekałbym na jakąś lepszą ofertę na kierownicę ze sprzęgłem.

 

*edit

W euro.com.pl pojawiła się wersja t150 ze sprzęgłem za 899zł.

Edytowane przez piotrekkk23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...