Skocz do zawartości

Zasilacz do 5800x i rtx 3080/3090


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez voxcordi,

Recommended Posts

Cześć,

Zastanawiam się jaki zasilacz będzie dobry do mojego komputera. Czekając na dostępność rtxów kupuje inne części, gdy są w miarę dobrych cenach. Mam zamówionego 3080, ale czekam drugi miesiąc na niego i jestem daleko w kolejce, więc coraz bardziej skłaniam się, żeby dołożyć do 3090, albo poczekać na 3080ti. Różnie może być, ale patrząc jak to wygląda pewnie stanie na 3090. Mam już kupionego 5800x. Nie będę nic podkręcał nic w procesorze, ani karcie, jedynie co tam fabrycznie będzie. Nie wiem w jaki sposób wybrać zasilacz. Jedynie na czym mi zależy to, żeby był cichy, stabilny i najlepiej w jak najlepszej cenie. Wątpię, że wymienię coś w tym komputerze w najbliższych latach, ale jakiś zapas mocy były spoko, ale to drugorzędne.

W internecie natknąłem się na zasilacz Chieftec GPS-1450C. Moc jest trochę przesada, ale pomijając to to cena jest alarmująco niska w porównaniu do innych marek(640zł), ma tylko 2 lata gwarancji i mało o nim można znaleźć w internecie. Domyślam się, że to średni wybór? Komputer będzie mnie trochę kosztował, więc nie chcę za bardzo przyjanuszować przy zasilaczu, ale wiadomo jak jest. Co możecie polecić?

Mam nadzieję, że nikogo nie zirytowałem moim postem. Jeśli tak, to proszę o ograniczenie pasywnej agresji :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...