Skocz do zawartości

Rtx 3070 niski wynik w userbenchmark.


Recommended Posts

Świetnie, to mam kandydata do zakupu. Trochę wewnętrzny janusz zaboli jak kupię w media expercie za 260 ale przesyłka do sklepu darmowa więc w głowie będzie, że interes ubity. Konkluzja na dziś, PSU działa a to GPU nie pobiera tyle Wacików ile powinno (nikt nie zaprzeczył mojej tezie więc uznaje ją za prawidłową :P) , dysk ma pełno uszkodzonych sektorów i może przez to cały system działa porównywanie do wersji cyberpunka na ps4. 

Link to post
Share on other sites

Małe użycie + niski wynik w benchu. Karta jeżeli nie zbija zegarów przez temperatury to powinna w każdym teście mieć powtarzalny, porównywalny wynik PRZYNAJMNIEJ na poziomie referenta. 

 

Biosem Silent też bym się nie sugerował, bo zazwyczaj wyniki są minimalnie niższe - a w było info, że to 2000 pkt brakuje. 

Link to post
Share on other sites

Tak tak, 461.09 już zainstalowane. Pobrałem 3DMark linkiem z dobre programy i wywaliło mi jakiś błąd no i teraz nie ma pliku w folderze pobrane :rotfl:. Muszę z innej strony pobrać.

Time spy 13 838 więc jest standardowo. Czas włączyć xmp i ustawić customowe krzywe wiatraków obudowy bo zaraz głowa mi pęknie od tego szumu. Na dziś karta i cały system działa, zobaczymy co będzie jutro :->.

Edytowane przez Dandys87
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Dandys87 napisał:

Pobrałem 3DMark linkiem z dobre programy i wywaliło mi jakiś błąd no i teraz nie ma pliku w folderze pobrane :rotfl:

Pewnie pobierałeś przez ichni menedżer pobierania z adware w gratisie i antywirus wyczyścił :) z dobreprogramy tylko pobieranie bezpośrednie pamiętaj.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zbiku90 napisał:

Pewnie pobierałeś przez ichni menedżer pobierania z adware w gratisie i antywirus wyczyścił :) z dobreprogramy tylko pobieranie bezpośrednie pamiętaj.

Wiem wiem, akurat 3d mark jest tylko link bezpośredni i w sumie pobrało mi tak samo jak ten drugi tylko że za drugim razem najpierw wszystko wypakowałem :facepalm:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...