Skocz do zawartości

Dzwiękowa wew/zew stereo głównie do słuchawek w ok 200pln


Recommended Posts

Witam

Słuchawki Superlux HD681B i Audio-Technica ATH-AVA400

Karta dźwiękowa Asus Xonar D1

Na płycie głównej Realtek ALC887

Brakuje mi trochę głośności i basu ,o ile na Aimp (FLAC różne gatunki ) jeszcze coś tam można korektorem zrobić to do takiego słuchania radia czy YouTube czy Spotify trochę mi brakuje i tu moje pytanie co można do +- 200 pln dokupić i czy warto? Nie interesuje mnie dźwięk 5.1,7.1 tylko stereo.

Czytam przeglądam

Na olx karty dźwiękowe

Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE

ale widzę tez dużo polecacie tych po usb

FX-Audio DAC-X3PRO,

Audiotrak Prodgy Cube Black Edition,

AudioQuest DragonFly Black 

Jest sens się pakować czy po prostu zostać przy tym co mam ?

 

Link to post
Share on other sites

Komputera już raczej nie będę wymieniał z racji wieku (mojego)

A na forum jeszcze widziałem na sprzedaż AIM SC8000 (wiem że są problemy bo sterowników nowych nie ma ) ,ale jak to się ma do HD2 ?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem HD2 tylko mam problem ze sterownikami ,po instalacji Envy24_Family_DriverV570C tak jakby nie działają wszystkie funkcje w ustawieniach.

W zestawie były OpAmpy, oznaczenie: 36AV2NG3 LM 4562NA ale na nich karta nie była widoczna w menadżerze ,dopiero jak założyłem te ori to mi ją pokazało (ale to może być wina PCI bo mojego poprzedniego asusa też nie wykrywało ,dopiero za którymś razem znalazło) a teraz jak działa to nie chcę jej wyciągać i zmieniać żeby znowu coś nie banglało .

Są jeszcze sterowniki Envy24_Family_DriverV570C_MOD i nie wiem które to te właściwe?

Edytowane przez berger6630
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...