Skocz do zawartości

Monitor 4k do gier ~6000 tys.zł.


Recommended Posts

Witam.Jak w temacie,szukam monitora 4k głównie do gier.Budżet to okolice 6000 tys.zł.Wiadomo,im mniej tym lepiej :)

Monitor będę kupował po nowym roku w okolicach marca podczas składania nowego komputera RTX 3080/3090 itp.

 

Zależało by mi na odświeżaniu minimum 120Hz :) Co do reszty to nie wiem czy IPS czy TN/VS oraz 1 ms czy np.5.

Już wyjaśniam dlaczego.Mianowicie do gier typowo FPS mam ALIENWARE 1920x1080p 240HZ 1 MS i nie wiem czy jego nie zostawić sobie typowo do gier FPS :)Z drugiej strony po nowym roku ma wyjść monitor Acer Predator X34S i X34GS które mają mieć panele IPS i 1MS :D oraz odświeżanie 180 oraz 200hz ... Dlatego wybór nie jest łatwy.Wolał bym mieć 1 monitor ze względu na ergonomie itp.Ale nie wiem czy jest to możliwe :D

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

4k bym nie brał , chyba lepiej pozostać przy 1440 , polecam 32" samsung odyssey G7

 

kupując przez neta zawsze możesz zwrócić ;)

 

p.s. ja już jeden model momentum testowałem (43'') , odesłałem po 2 dniach (nie można było ustawić bieli a czerń nie istniała na tym panelu, świecił w ciemności jak świetlówka) kolejne które oglądałem w sklepie były jeszcze gorsze od egzemplarza który mi się trafił. Może w nowej linii coś poprawili.

 

IMG_4143.JPG.2979f0008b36c6a64ce542f59a55c63a.JPG

Edytowane przez mc5555
Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz czegoś typowo pod gry to poczekałbym na dostępność LG GN950-B na nanoIPS. Sam posiadam LG 27GL850-B i jestem z niego zadowolony, zagłębiłem temat i sprawdziłem też w testach wyższy model, który wypada równie dobrze. Oczywiście, ze sam ekran posiada wady każdego IPS-a, ale smużenie nie występuje i czas reakcji jest GTG wynosi 1 ms, jeśli to dla Ciebie ważne.
 

Link to post
Share on other sites
W dniu 4.01.2021 o 23:59, voxcordi napisał:

Super pomysł,55 cali jako monitor :]

W dniu 5.01.2021 o 09:59, mc5555 napisał:

4k bym nie brał , chyba lepiej pozostać przy 1440 , polecam 32" samsung odyssey G7

W sumie nie głupi pomysł,ten odyssey zbiera bardzo dobre opinie :D Do tego 240hz w monitorze 1440p,1 MS i matryca VA :D Pytanie czy 32 czy 27 :D Chodzi o pixele ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...