Skocz do zawartości

Problem z cieniami i teksturami w grach

Recommended Posts

Czy mam włączone aa czy nie, problem niestety pozostaje. Świetnym przykładem jest portret 3d Karla Franza z TW:Warhammer. Krawędzie na jego hełmie wyglądają jakby chciały uciec do innej galaktyki. Problem jest też ohydny LOD w grach, mam wrażenie, że Gothic 2 ma lepszy zasieg widzenia niż taki Odyssey, ze o TW nie wspomnę, oddalając i przybliżajac kamerę na polu bitwy jednostki doczytują się na moich oczach. A wracając do sterowników to mam wrażenie, że im lepsza grafika i technologia, tym bardziej producenci gubią się w tym co robią. Oczywiście, poziom skomplikowania robi swoje i to rozumiem, ale myślałem, że pracują nad tym ludzie, którzy zjedli na tym zęby i w najgorszym przypadku sterownik nic nie poprawi, ale też nie zepsuje. 

Praktycznie to samo powiedział mi Pan w serwisie, ale bardziej pod kątem sprzętu który posiadam (żebym nie szukał dziury w całym). I masz absolutną racje w tym co piszesz, ale zwróć też uwagę ile jest podobnych tematów, na wielu forach. Pewnie gdybym urodził się później to i tak nie byłoby mnie stać na sprzęt pozwalający na fotorealistyczne doznania :). Tak na marginesie, jak napisałeś o czasie urodzenie to aż mi się przypomniała jedna piosenka zespołu Saint Vitus, piosenka w odwrotną stronę  ale jakoś mi się skojarzyło.

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...