Skocz do zawartości

Windows 10 Pro


Recommended Posts

Chcesz wydać 700zl na klawiaturę a  rozważasz zakup W10 pro z szemranego źródła za 250zl :roll::rotfl:

 

Po pierwsze jak masz obecnie W7  oryginał to możesz  go swobodnie aktualizować do W10 za free .

 

Jak chcesz kupić  nowy system to polecam i radzę zakupić w pewnym  miejscu  jak xkom,morele,komputronik koszt w 10Pro to 680zl

 

Link to post
Share on other sites
30 minut temu, raiders napisał:

Chcesz wydać 700zl na klawiaturę a  rozważasz zakup W10 pro z szemranego źródła za 250zl :roll::rotfl:

 

Po pierwsze jak masz obecnie W7  oryginał to możesz  go swobodnie aktualizować do W10 za free .

 

Jak chcesz kupić  nowy system to polecam i radzę zakupić w pewnym  miejscu  jak xkom,morele,komputronik koszt w 10Pro to 680zl

 

Nie powiedziałem, że chcę kupić klawiaturę za 700 zł, tylko po prostu się rozglądam i zbieram opinie na temat różnych sprzętów w różnych wariantach cenowych. Szczerze to mam na oku klawe za 400 zł i tylko chcę zasięgnąć opinii innych, którzy może mają jakieś fajniejsze na oku. Co do tego sklepu to pytałem tylko czy ktoś tam kupował i czy ma opinie na jego temat. Jeśli by tak było to po co przepłacać za system, skoro można tą kasę gdzie indziej przeznaczyć. Poza tym nie znam się za bardzo na obecnym sprzęcie, ostatni raz PC wymieniałem 6 lat temu dlatego korzystam z pomocy tego forum (bo chyba od tego jest) i na razie zbieram tylko informację co warto kupić, a co nie.

Link to post
Share on other sites

szemrane źródła itd....wiecie co sorry ale np w przypadku gier jest coś takiego jak Humble Monthly-ludzie płacą 12 dolców za pakiet gier które biorą w ciemno. Potem np sprzedają za 50 groszy coś co im nie pasuje -czy to też źle? Na Steam gra kosztuje powiedzmy stówę a ktoś kupuje to samo za 5 zł korzystając z okazji (a gra jest na 100% legalna). Tu piszą że wystawią Ci fakturę więc chybna nie ma co szukać jaj kwadratowych. Najwyżej sprawdź ich w rejestrze podatników VAT i już. Czy to jakaś zbrodnia kuoi coś taniej? Czy to od razu świadczy o jakimś przekręcie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...