Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej :)

Dzisiaj o godź 21:30 ukończyłem mój pierwszy w montaż komputera 8) .

Będzie ładna maszynka i to akurat na wakacje.

A co tam siedzi

Proc- AMD Phenom II x4 955 BE

Płyta- MSI 870A-G54

Ramy-Kingston HyperX 1600 MHz 2 X 2 GB

Grafika-HD 6870 XFX

Dysk-WD 1002FAEX SATA 3

Zasilacz-Seasonic X-750

Obudowa- Corsair Graphite 600T

Chłodzenie-Xigmatek GAIA + Noctua NT-H1

 

Zdjęcia i testy zrobię do poniedziałku ponieważ muszę jeszcze zamówić monitor i zainstalować windę

A monitor będzie taki-Samsung :D

Link to post
Share on other sites

No ja nie mogę. Chłopak się cieszy, że są wakacje, a on zamiast wypaść gdzieś na wczasy - całe kieszonkowe wpakował w sprzęt, który za kilka miesięcy będzie 20-30% tańszy. Nie dołujcie go tak koledzy ;)

Edytowane przez x.m.l
Link to post
Share on other sites

No wiem że mogłem gzieś sobie teraz ładnie wypoczywać , ale wybacz wolałbyś się nadal dusić z laptopem 1.8 GHz 512 ram /na tym internet się tnie :cry: .

PS:Jak gram w call of duty 1 na min set to się wyłącza co 10 minut bo grzeje się do 92*C

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

a ja mam takie pytanie kogo to obchodzi.Chcesz się pochwalić kompem czy co?

 

A ty to się nie chwalisz ? :o

 

To po jaki CH*J napisałeś w swoim profilu jaki masz komputer. :menda:

 

To nie jest obowiązkowe a jednak chwalisz się.

 

Ja nic nie wpisałem bo nie muszę i też egzystuję na tym forum.

 

To jak jest z tobą: chwalisz się czy się nie chwalisz ??? http://www.hardwarezone.com.sg/img/forums/hwz/smilies/bounce.gif

Edytowane przez Kamerton
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

zestaw słabo dobrany nie ma się czym chwalić

 

Popieram. Po H*** ci taki zasilacz raz, że za mocny dwa, że za drogi do tego zestawu.

 

Było lepiej na tym przyoszczędzić a wziąć procek od intela jakiś z tych nowszych lub GTX'a 570. A tyś kupił do tak nędznego zestawu zasilacz za prawie sześć stów gdzie ja na lecę na Corsarzu za 450zł na SLI !

 

:sciana:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jesteś dumny z tego co kupiłeś ale tak jak piszą koledzy raz ten zasilacz to przewaliłeś strasznie dwa wg mnie ta obudowa za kosmiczne pieniądze :(

1100 zł zasilacz i obudowa i 1100 grafika i proc LOL

Jak można było kupić budę za 200 zasilacz za 250 albo procka i5 i gtx 560ti albo 955 i gtx 570 na bank o wiele wydajniejszy zestaw a tak to masz kupę w fajnym opakowaniu:P

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nie tyle co nieświadomie co nie w czasie kupiłem obudowe i zasilacz bo miałem składać mocnego kompa z 570 sli i i5 2500

ale mam zły stan finansowy i no jakby to powiedziec za reszte pieniędzy kupiłem najlepszy zestaw nie licząc obudowy i zasilacza w cene , a w tej cenie bym miał i5 2500k + 6950 i 8GB ram więc może troszkę żałuje no ale lepsze to niż nic :)

 

Jest obłęd procesor dałem na 3.8 GHz Grafike na 960/1125

i śmiga aż miło :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...