Skocz do zawartości

Problem z Metro 2033 Redux


Recommended Posts

Witam. Mam problem z uruchomieniem Metra 2033 Redux. Mianowicie podczas uruchamiania wyskakuje komunikat ''poprzednie uruchomienie nie powiodło się, czy chcesz uruchomić w trybie awaryjnym''. Czy kliknę tak lub nie gra się zacina tuż po włączeniu i wyskakuje "Program Metro 2033 Redux przestał działać" i tak w kółko. Gra zakupiona na Epic Games
Wyszukałem to w google i taka sama sytuacja była w 2015 i nadal nie znam odpowiedzi a żadna z tamtych metod nie działa.
proszę pomocy

Link to post
Share on other sites

To jest problem z luncherem epic games ... Wkurza mnie to nie miłosiernie.
Pobrałem metro za free odpaliłem raz pograłem chwilę , kolejne odpalenie wywala taki błąd jak ww.

Mam też darksiders od nich za free z zeszłego roku tej gry nie mogę w ogóle uruchomić , po kliknięciu w ikonkę coś mieli na sek czarny ekran i pulpit.

Wczoraj pobrałem tropico 5 ale nie sprawdzałem czy działa.

Pomoc tech za bardzo nie wie co tu poradzić. Re install wszystkiego nic nie daje.

Poleci opcja usuń konto bo szkoda nerwów :)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że  raczej tak bo GTA V na modach mi działa bardzo płynnie

Konta usuwać nie chcę, bo mam trochę gier i szkoda by było je stracić. Liczę że epic games naprawi ten problem.

Dobra poszukałem trochę bardziej w necie i znalazłem odpowiedź, trzeba było kliknąć 3 kropki i zweryfikuj. Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...