Skocz do zawartości

Konkurent dla Samsung G7


Recommended Posts

Od tygodnia kolega gra na moim monitorze Samsung G7.

Jutro zabieram bo ma przyjść moja stacjonarka. 

Kumplowi tak się spodobał zakrzywiony ekran że chce kupić właśnie taki.

Niestety ceny G7 są duże. 

Czy jest jakaś ciekawa konkurencja ale w cenie okolo 400£ czyli 2000zł +/- 500zł.

 

Znalazłem coś takiego.

https://www.amazon.co.uk/dp/B08J12TMZN/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_lJ33FbFG2X52X

https://www.very.co.uk/msi-optix-ag32cq-315-inch-quad-hd-1ms-144hz-amd-freesync-curved-gaming-monitor-black/1600412215.prd?sku=sku21997845&cm_mmc=google-_-PLA+-+Generic-_-Everything-_-PRODUCT_GROUP_p56467212999_&utm_campaign=Generic_All+Products+-+Electricals&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_term=PRODUCT_GROUP&campaigntype=shopping&gclid=Cj0KCQiAifz-BRDjARIsAEElyGIRB-1WJcVM69sW9-hnBlFzDXc1zW1QHS_uBHyLukOU8ZIH8AHGqucaAs3tEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Coś w okolicy 32 cali do 36 max. 

 

Pozdrawiam  

Link to post
Share on other sites

 

Ja Odyssey na Black Friday wyrwałem za 500£.

Ten ma 4ms.

Jak na cenę na dziś jest o 100£ tańszy od Samsunga.

Ale ciekawa propozycja dzięki. 

 

 

Co do HDR to czytałem że od 800 dopiero ma jakiś sens.

Poniżej to tylko reklaman że posiada taką technologię monitor a w zeczywistości to ściema. 

 

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

polecam zobaczyć recenzję , okazuje się że nie zawsze to co pisze producent pokrywa się z realiami , o dziwo ten sam monitor w wersji 27" ma o wiele lepsze osiągi niż 32", szkoda

 

a jeśli chodzi o dobre 32 to jest jeszcze ten

 

ROG SWIFT PG329Q na ips , obraz ma piękny, oglądałem go na żywo, ale jest kłopot z dostępnością na ten moment i coś ludzie pisali o martwych pixelach że się trafiają

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...