Skocz do zawartości

Wiercenie w panelach obudowy - potrzebny pomysł na wzór


Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się nad wywierceniem dziur w górnym panelu obudowy MSI Gungnir 100. Zdjęty górny panel to ok. -15 stopni dla CPU i ok. -10 stopni dla GPU a to meeega dużo. Ta obudowa po prostu jest słabo przewiewna. Mam już coś nowego na oku, ale póki co wpierdzieliłem kupę kasy w upgrade PC i nie mam najmniejszej ochoty wydawać kolejnych pieniędzy na budę z wentylatorami. U góry nie chcę wstawiać kratki tylko wywiercić mnóstwo otworów o różnych średnicach. Chciałbym aby jednak układały się w jakiś wzór lub powtarzalność. Może ktoś ma pomysł/fotkę/pattern?

Uprs5xz.png

Jak widzicie temperatury z panelem są niedopuszczalne. Oczywiście to maksymalne wartości jakie zarejestrowano podczas grania. Wszystko po overclockingu.

Coś w tym stylu tylko otworów musi być mnóstwo żeby to miało sens.

239-2392787_dotted-circle-coloring-page-

Może to być wzór na całą chłodnicę 120x360 albo osobno na 3 wenty 120.

75321718-circle-halftone-element-monochr

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, JAccA90 napisał:

Jaka w ogole masz obudowe?

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 

MSI MPG Gungnir 100

33 minuty temu, zbiku90 napisał:

Ze wzorem ci nie pomogę ale jak już chcesz modować to pomyśl może o otworach z przodu też, filtr jakby co mogę ci podesłać.

BTW prawie 500zł za taki piekarnik :o

Bez obu paneli to prawie chłodnia jest :D

YlUZ48z.png

Oczywiście wentylatory są na przyzwoitych ustawieniach domyślnych, pyrkają sobie tylko delikatnie. Kombinowałem z ustawieniami ale nawet na maksiora to one dużo nie zmieniają a tylko hałasują.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...