Skocz do zawartości

Problem z grą Cyberpunk 2077


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ymyl966,

Recommended Posts

Witam mam problem z grą cyberpunk 2077 nie wiem czy to jest wina optymalizacji gry czy mojego laptopa bo gra wykorzystuje gpu do 50-60 procent a cpu 80-100 procent co jest dziwne bo grałem w rózne gry i nie miałem tego problemu np horizon zero dawn tam użycie gpu było prawidłowe 100 procent wykorzystania ,a cpu 50-60 jak byłem w wiosce a tak to 30-40 procent ,Batelfield 5 też dobrze chodził i gta 5 na ultra a cyberpunk 2077 ma promblem i nie wiem od czego to jest. Gdzie fps wynoszą 45 a spadają do 25 kl co jest dziwne.

rrrr.png

Edytowane przez ymyl966
Link to post
Share on other sites

Acer nitro 5 An515-54-76rl /I7 9750h/rtx 2060/16gb Ramu DDR4 2666Mhz/dysk M2 512gb/ sterowniki najnowsze zaktualizowane jak i do grafiki i do windowsa. Gre tak samo nawet dwa razy ja instalowałem

ss.png

Edytowane przez ymyl966
Link to post
Share on other sites

Ta gra jest skopana od podstaw, nie ogarną tego ani za rok ani za dwa lata .
O tej grze napisano już tyle w internetach że głową boli jakie problemy sprawia.

Myślę że prędzej jakieś fanowskie mody plików wyjdą niż cdp to ogarnie

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, ymyl966 napisał:

Witam mam problem z grą cyberpunk 2077 nie wiem czy to jest wina optymalizacji gry czy mojego laptopa bo gra wykorzystuje gpu do 50-60 procent a cpu 80-100 procent co jest dziwne bo grałem w rózne gry i nie miałem tego problemu np horizon zero dawn tam użycie gpu było prawidłowe 100 procent wykorzystania ,a cpu 50-60 jak byłem w wiosce a tak to 30-40 procent ,Batelfield 5 też dobrze chodził i gta 5 na ultra a cyberpunk 2077 ma promblem i nie wiem od czego to jest. Gdzie fps wynoszą 45 a spadają do 25 kl co jest dziwne.

rrrr.png

Nie obraź się ale moim zdaniem laptop niestety nie jest do grania. Nawet z takimi podzespołami. U mnie w specyfikacji poniżej z teoretycznie gorszą kartą graficzną na ustawieniach najwyższych z możliwych FP-sy nie spadają mi poniżej 50.Max 80 FPS.Karta cały czas drze na 100% a procesor na około 40 do 60%.Żadnych ścinek i  zatrzymań obrazu nawet w bardzo dynamicznych scenach. Na PC gra nie jest skopana. Nie mam z nią żadnych problemów jeżeli chodzi o optymalizację. Ani razu mi się nie wysypała a gram już dosyć długo.Problemy i to duże są z nią na starszych generacjach konsol. Oczywiście na PC mogłoby być lepiej ale tragedii nie ma. Wkurza mnie tylko grafika bo gra wygląda jakby była zrobiona 5 lat temu.W tym temacie jest rzeczywiście rozpacz.

Edytowane przez login1969
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To wiem ale widziałem na forum i na filmach majął normalne uzycie cpu i gpu jest używane w 100 procentach i jest 55-60kl stałe o takiej samej specfikacji laptopa co mój w grze ,więc nie rozumiem  dlaczego mi tak nie działa w tej gierce .

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Już znalazłem rozwiozanie wyłączyłem steama i odpaliłem gre z folderu przez exe i teraz działa tak jak powino w 60-70kl i użycie gpu jest w 100 procentach :)

Teraz, ymyl966 napisał:

Już znalazłem rozwiązanie wyłączyłem steam i odpaliłem gre z folderu przez exe i teraz działa tak jak powino w 60-70kl i użycie gpu jest w 100 procentach :)

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz single chanell ram to i cpu zdegradowany o 5 generacji

 

22 minuty temu, ymyl966 napisał:

Już znalazłem rozwiozanie wyłączyłem steama i odpaliłem gre z folderu przez exe

A gra nie chce sie łączyć ze stemem na powrót ?czy witaminka xD

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Spadek liczby klatek na sekundę był jednym z wielu problemów, z jakimi miałem do czynienia w przypadku Cyberpunk 2077, kiedy grałem w tę grę przez około tydzień, zanim otrzymałem zwrot pieniędzy. Zawsze niechętnie kupowałem grę, ponieważ lubię grać w trybie multiplayer na taką grę, ale nie chciałem czekać jeszcze rok lub więcej po tym, jak czekałem na grę już kilka lat. Słyszałem, że gra działa całkiem dobrze na komputerach z wyższej półki, więc jeśli masz wystarczająco dobry komputer, powinieneś znaleźć sposób na pozbycie się tego problemu.

Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...