Skocz do zawartości

Kupię GTX 1660 Super


Recommended Posts

Witam. Rozglądam się za kartą GTX 1660 Super (z gwarancją) w jakiejś przyzwoitej wersji, np coś od MSI, Gigabyte i tym podobne. Chodzi mi generalnie o to, aby nie była to wersja z jednym wentylatorem chodzącym jak suszarka. Mogę wydać do 900 zł.

Link to post
Share on other sites

Jak w sygnaturce mam MSI Armor OC 1660 Ti. Na długiej gwarancji chyba ze 2 lata może ciut mniej. Kupiona w sklepie Xkom. Porządny sprzęt za 900 bym odsprzedał ale pod warunkiem że dostępność RTX-ów wróci do normalnej dostępności i będę mógł go od razu zakupić. Jeśli mógłbyś czekać do lutego bo jest szansa że karty będą dopiero dostępne.

Link to post
Share on other sites

Ja mam ale zwykłą 1660 z jednym wiatrakiem , jest cichsza od wielu dwuwiatrakowców  (temperatury przy 100% obciążenia 68stopni i jest cicho ) . Gainward 1660 pegasus .  Jutro ją chyba wystawię za 900zł , 850 do oddania z wysyłką .  

Link to post
Share on other sites

Ja mam tę https://www.ceneo.pl/87705426;0280-0.htm#tab=click_scroll z dnia 20-08-2020 zamówienie, przy moim procesorze ta karta trochę się marnuje sprzedał bym ci za 970 zł, wysyłam na swój koszt przesyłkę za pomocą spakuj wyślij z jednych kurierów, karta ma 68 stopni jak robiłem benchmark, w zalman z1 z boxowym chłodzeniem, gwarancja jeszcze kawał czasu po dacie zamówienia można obliczyć, kupowałem w rtv euro agd, jak by coś się zwaliło, możesz wysłać mi kartę zaniosę oni robią i ci odsyłam jak coś, nie męczyłem kartę, nie kopałem jej nawet kilkanaście godzin bo nie było potrzeby, głównie to grałem na niej w cs 1.6 i teraz cyberpunk 2077, ale na i5 6500 to się dławi coś już procesor mi, kartę wysyłam oczywiście po wpłacie na konto jak coś.

Link to post
Share on other sites

@lukasz272015 No to byłbym wstępnie zainteresowany, tylko że 900zł to już dla mnie bariera nie do przeskoczenia. Zakładałem początkowo zakup jakiejś karty do ok 800zł, ale sytuacja na rynku kart się zmieniła i zdecydowałem na dorzucenie tej stówki do kwoty wyjściowej. Także jeżeli byłbyś skłonny odstąpić za 900, to pewnie bym się zdecydował.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze muszę pokryć wysyłkę karty z mojej kieszeni, a troszkę więcej nie da rady ?, karta ma jeszcze 30 - 31 miesięcy gwarancji ta karta chodzi teraz po 1100 - 1249 zł, myślę że dobrą cenę proponuje :) dogadamy się ale musisz troszkę dodać.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Prosicie się o 970zł ,a na allegro bez problemu 1100zł dostaniesz. Ja sprzedałem Gaming X GTX 1660Ti z jednym z najlepszych chłodzeń w GTX 1660ti za 1300zł + kw bez jęczenia. A gość wam robi łachę ,że za 900zł i ani grosza wincej, idź kup na allegro czy OLX i tyle. 

Edytowane przez marker21
Link to post
Share on other sites

To nie przesłuchanie więc żadna mi to sprawa. Forum jest publiczne więc możesz sobie popłakać. Skoro tak się zbulwersowałeś to zapewne poczułeś strach uciekających Ci kart za kilka stówek więcej. :hahaha:

Edytowane przez marker21
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...