Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam dylemat bo chce zmienić telefon na nowszy, wydajniejszy - wybieram tak uważam między Xiaomi Redmi Note 9 Pro a Realme 7 pro - tego drugiego na pewno nie zobacze w sklepie predzej bo nie ma u mnie takiego sklepu ;) Potrzebuje dobrej baterii , w miare dobrego aparatu, żeby w rozmowach z ludźmi nie trzeba było włączać głośnomówiącego jak w obecnym Samsungu J7 ;) Żeby można było dodać kartę SD ;) Do tego może pograłbym sobie w coś na komórce i chciałbym się dowiedzieć jak jest z tym w telefonach z tej półki cenowej - użytkuje telefon w pracy więc internet LTE ale to tak może nie godzinę nawet, tak to telefon raczej jest używany gdy oglądam TV albo juz przed snem więc typowo necik wifi wjeżdża ;) chciałbym ,żeby koło 2 dni bateria trzymała 

Proszę o rady, może swoje spostrzeżenia

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, krzysiulos napisał:

i jak wypada w grach - czy daje rade mimo 60 hz?

żeby wyższe odświeżanie miało sens musi być też więcej fpsów, raczej mało kto (chyba nikt?) oferuje w grach coś więcej niż 60hz odświeżanie

 

18 minut temu, krzysiulos napisał:

zdjęcia podobnie robią czy któryś ma lepsze?

realme ma lepszą matryce sonego, reszta to kwestia oprogramowania, ale chyba i tak wychodzą lepsze

 

19 minut temu, krzysiulos napisał:

bo raczej te NFC itd. to maja porownywalnie w kwestii bajerów?

tak, ale i tak więcej bajerów ma realme, bo właśnie chociażby wymienione przeze mnie wyżej super szybkie ładowanie i głośniki stereo

20 minut temu, krzysiulos napisał:

ale pewnie dłużej bateria będzie trzymać w Xiaomi co nie?

podejrzewam, że podobnie, jak ciebie to tak bardzo interesuje, to popatrz na jakieś testy

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

ciężko mi powiedzieć, ładuje już chwilę tylko i wyłącznie szybko (8 miesiąc) i na pierwszy rzut oka nie widzę żadnej degradacji baterii, w teorii super dart/vooc ładuje niższymi napięciami niż np w takim xiaomi 33w ładowanie (tam napięcie dochodzi do 11v, tutaj masz 10v na dwie baterie, czyli 5v na jedną)

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...