Skocz do zawartości

Sony KD-65XH9096 czy Samsung QE65Q80TAT


Recommended Posts

Tak jak w temacie , zastosowanie to głównie netflix i konsola PS5.

Chciałbym zebrać opinie odnośnie tych dwóch modeli i wybrać jednego z nich.

Który lepszy jak sądzicie ? Jakie są różnice?  osobiście jestem zwolennikiem systemu Tizen , czekam na opinie

Edytowane przez GALAXYZ
Link to post
Share on other sites

jprdl, wszędzie wyprzedane te oba modele 

SONY LED KD-65XH9505BAEP tego mi doradzali w mediamarkcie ciekawe czy taki dobry,  Samsung 65QT95 też niezle sie prezentował  ale gadali że ten soniak zjada te samsungi :P . Sam już niewiem co brać .

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Sony XH95  jest bardzo dobry pod filmy ale do grania niestety jest przeciętny. 

Android daje dużo możliwości ale jest mocno irytujący bo często są z nim problemy, tv długo się uruchamia, trzeba dbać o kondycję systemu. 

Osobiście na 1 miejscu pod względem smart stawiam 1. LG 2. Samsung i dalej wszystko inne. 

Na koreańskich systemach są aplikacje z których najczęściej się korzysta, proste i intuicyjne. 

Link to post
Share on other sites

Sorry paxi ale chyba nie korzystałeś z tego tv skoro twierdzisz, że długo się uruchamia. Wszystko śmiga bez jakichkolwiek lagów a tv włącza się na kablówkę w 3sec. Netflix to samo- bajka. Można się czepiać rozświetlenia w czerni przy napisach, sporadycznych resetów ale nie prędkości działania systemu. Model 95 lepszy ale to już cena oled.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Sam mam podobny dylemat. Również zastanawiam się nad kupnem TV i 2 tu opisane modele wydają się sensownym wyborem.

     Na różnych stronach widać sporo opini na temat problemów z telewizorami SONY. Bardzo mnie siekawi odpowiedź na pyatnie, czy to tylko trolle i propaganda lub faktycznie TV sony obecnie odstają jakością od innych producentów?

Obecnie mam 6 letni Samsung 55 cali 1080. W sumie poza tym, że raz na rok trzeba go zresetować do ustawień fabrycznych, i niektóre aplikacje chodza mega wolno (np HBO Go a i Netflix nie grzeszy prędkością) to w sumie nadal nie mam większych problemów z nim. Trochę się obawiam kupić coś co z góry jest skazane na porażkę...help ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...