Skocz do zawartości

Monitor do 1500-2000 zł


Recommended Posts

Witam, zakupiłem rtx 3060 ti, mimo, że karta najsłabsza z rodziny 3XXX to i tak będzie to znaczny skok wydajności względem starego gtx 1060. Dlatego też postanowiłem wymienić monitor na coś większego. Szukam monitora 27", myślę, że 3060 ti jako tako będzie dawał radę przy rozdzielczości QHD więc szukam monitora 27" QHD. Kompletnie się na tym nie znam, więc proszę osoby rozeznane w temacie o pomoc przy wyborze nowego monitora bo nie sztuka wydać pieniądze na pierwszy lepszy monitor za 1500 zł z marketowej półki a co innego kupić coś, co wiem, że będzie najlepsze w danym budżecie. Chyba, że branie QHD do 3060 ti to zły pomysł, wtedy również dostosuje się do zdania mądrzejszych w tym temacie ode mnie.

Może coś z g-sync?

Edytowane przez Ciarek90
Link to post
Share on other sites

Z perspektywy użytkownika mogę Ci polecić LG na nanoIPS. Ma typowe bolączki, czyli nie najlepsze czernie. Kolory są świetne, wszystko jest ostre i wyraźne. Gync działa bardzo dobrze. Myślałem, że po przesiadce z 60Hz nie będzie różnicy a była widoczna i to od razu. Jakby nasunęły Ci się jeszcze jakieś pytania to - pytaj śmiało.
https://www.x-kom.pl/p/502255-monitor-led-27-lg-27gl850-b-nanoips-hdr10.html

Link to post
Share on other sites

Niedawno miałem ten sam problem - miałem szereg monitorów o podobnych parametrach i nie wiedziałem, który wybrać.
W sumie zostałem nijako bez odpowiedzi, ale mój problem rozwiązał się sam. Mianowicie, duża część sklepów zaczęła wyprzedawać lg 27gl850-b po cenach w okolicach 1,5k pln. Chociaż w pl widzę, że stoi powyżej 2k.
Póki co moją największą bolączką jest podstawka, sam monitor całkiem niezły, chociaż jakością spasowania elementów to sporo mu brakuje do takiego asusa (ale to nie oznacza, że została odwalona jakaś fuszerka).
Myślę, że mogę polecić, bo ja nie jestem tym monitorem rozczarowany.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...