Skocz do zawartości

Brak kart graficznych


Recommended Posts

Nawet jeśli, to po co komu 5700xt za 2100-2300 jak za tyle samo można mieć 3060ti który zjada go na śniadanie? To o dostępność tego ostatniego bym się martwił na twoim miejscu, a nie oszczędzał 200zł kupując 2060S mogąc mieć kartę o wydajności 2080S. 

Link to post
Share on other sites

W tym roku to już nie ma szans na normalną dostępność zwłaszcza nowych kart. Gdyby było inaczej to nie byłoby takich chorych cen za używane karty na portalach jak Allegro i olx. Ceny używanych GTX 1070 przewyższają dzisiaj ceny nowych GTX 1660 super a nawet TI. Paranoja! 

Link to post
Share on other sites

Kupuj 3060 ti , dopóki są normalne ceny np MSI ventus za 2099 albo ta lepsza i czekaj w kolejce , do miesiąca dwóch powinieneś dostać .
Ja dostałem swoją po niecałych dwóch miesiącach .
No chyba że chcesz kartę na już teraz to szukaj używki ale moja rada i tak samo co kolega wyżej mówi , kup 3060 ti i czekaj bo szkoda kupować gorsze karty .

Link to post
Share on other sites

przeleć sobie po sklepach nie tylko tych typowo ze sprzętem IT (xkom, morele, proshop) takich jak eurortv czy mediamarkt/ mediaexpert, ja rano  w tym ostatnim wyrwałem palita dual rtx 3060ti za 2249, juz mi go pakuja na jutro

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Szkoda forsy, 3060 ti teraz powinien kosztować wg ustalonych cen producenta przy obecnym kursie dolara  1500zł.Dolar jest w odwrocie więc cena jeszcze będzie lecieć, tymczasem sklepy w polsce mają niekiedy 100% marży na tym sprzęcie. Trzeba czekać aż będzie więcej sprzętu wtedy skończy się wyzysk sklepów.Jak kogoś nie pili to moja rada czekać.A tak po za tym to nadaje się do uokiku, gdyby w Polsce nie było tyle napalonych jeleni to zapewne ten organ zajął by się tym po licznych skargach.Ale jak większości pasuje to jest jak jest

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zdzisjuu napisał:

A tak po za tym to nadaje się do uokiku, gdyby w Polsce nie było tyle napalonych jeleni to zapewne ten organ zajął by się tym po licznych skargach.Ale jak większości pasuje to jest jak jest

Tylko gospodarka centralnie planowana i urzędowe ceny produktów! Śmierć wrogom rewolucji! Żegnam cię na czarnej liście towarzyszu ;)

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Ty kolego za to powinieneś dorosnąć ucząc się ekonomii i matematyki. Nie wiem skąd ty w ogòle tą kwotę wytrzasnąłeś, skoro msrp to cena bez VAT i wynosi 400 dolaròw, czyli nawet przy obecnym kursie to 1850 w Polsce, a przecież kurs był wyższy (chyba nie wierzysz, że importer płacił za zamòwione karty wczoraj?) No i większość niereferentòw kosztuje więcej niż 400$. Do tego prawo podaży i popytu i okazuje się, że jak na obecny popyt ceny na poziomie 100zł ponad msrp to nie dramat. No ale jak ktoś tak jak ty pobił się z kalkulatorem to może mu się wydawać, że sprzedawcy mają po 1000zł marży na tych kartach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, zdzisjuu napisał:

Szkoda forsy, 3060 ti teraz powinien kosztować wg ustalonych cen producenta przy obecnym kursie dolara  1500zł.Dolar jest w odwrocie więc cena jeszcze będzie lecieć, tymczasem sklepy w polsce mają niekiedy 100% marży na tym sprzęcie. Trzeba czekać aż będzie więcej sprzętu wtedy skończy się wyzysk sklepów.Jak kogoś nie pili to moja rada czekać.A tak po za tym to nadaje się do uokiku, gdyby w Polsce nie było tyle napalonych jeleni to zapewne ten organ zajął by się tym po licznych skargach.Ale jak większości pasuje to jest jak jest

gdzie cie matematyki uczyli? zdalnie na kamieniu? 400$ + vat 23% + jakaś marża to ci 1500 wychodzi? idź potroluj na pudelku, tam takich potrzebują do klikbajtów, u nas karty już od 1990 mozna kupić, gdzie za tyle śmieszne 2060 super obecnie stoją w sklepach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...