Skocz do zawartości

Karta Graficzna


Recommended Posts

Cześć mam na imię Dawid. Chciałbym wymienić kartę graficzną bo aktualnie mam 960 2gb i nie uciąga mi Cod-Warzone. Preferował bym z 4 gb vramu.Nie wiem na jaką.Macie jakąś propozycje?
Bardziej używane szukam, z zaufanych stron. Budżet 450zł.

Edytowane przez K3VIQ
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, porcelanowy_janusz napisał:

Ja 460 zł dałem za rx570 armor. Oczywiście na gwarancji z FV. Tyle, że to było już jakiś czas temu i to jest wersja 4gb, czego trochę żałuje. 8GB będzie lepszym rozwiązaniem, ale i droższym.

Przy takiej karcie 8gb nic by Ci nie dało, ona nie wyrabia na ultra więc i nie trzeba jej zapasu

Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, korzychxp napisał:

Moja szklana kula mówi, że wejdzie. Jak 960 gtx wszedł to i ta wejdzie. Jednak następnym razem podaj jaką masz płytę główną, zamiast kazać się domyślać ludziom i wróżyć ;)

A mój błąd. Przepraszam,moja płyta główna to DQ67SW

Link to post
Share on other sites

Powinno działać , przynajmniej znalazłem wpis na innym forum o tej płycie i rx580 gdzie to grało razem  . Ale faktem jest że tego rodzaju płyty z tamtej epoki mają problemy z nowszymi amd .

Podaj jaki masz procesor bo może nie ma sensu zmieniać grafiki skoro to taka budżetowa stara płyta . No i markę i moc zasilacza

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, jakub1t napisał:

Powinno działać , przynajmniej znalazłem wpis na innym forum o tej płycie i rx580 gdzie to grało razem  . Ale faktem jest że tego rodzaju płyty z tamtej epoki mają problemy z nowszymi amd .

Podaj jaki masz procesor bo może nie ma sensu zmieniać grafiki skoro to taka budżetowa stara płyta . No i markę i moc zasilacza

Mam i5-2320 zasilacz nie wiem

 

Edytowane przez K3VIQ
Link to post
Share on other sites

Do warzone to tak na styk ten i5 2320  , ale mogą być przycięcia tak czy tak w niektórych sytuacjach  . U mnie na podobnym wydajnościowo procesorze i5 760 4.0ghz z rx470 . Procesor leciał cały czas na 100% zresztą karta też . Po zmianie na i7 proc dopiero miał jakiś zapas .

Ramu też ze 12gb by się przydało 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.12.2020 o 14:48, K3VIQ napisał:

A mogła by być ta AMD FirePro W7000 4GB GDDR5 4xDP? https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-amd-firepro-w7000-4gb-gddr5-4xdp-CID99-IDHEIh7.html#2713f05726

 

Nie , ta karta jest wolniejsza od gtx660 wartego poniżej 200zł , także człowiek z ogłoszenia bajki pisze .  Chyba , że mu nie chodzi o gry , ale nam tak .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...