Skocz do zawartości

[PS4] Gra z otwartym światem


Recommended Posts

Witam. Ostatnio skończyłem grę Ghost of Tsushima i mega mi się spodobała. Otwarty świat, dużo aktywności pobocznych, niesamowity system walki - wszystko, co kocham. 

Przy żadnej grze aż tak dobrze się nie bawiłem, więc idąc tym tropem, postanowiłem dalej pobawić się w gry z otwartym światem.

Sprawdzałem sobie kilka gier, które wydają mi się rozsądne i spełniają moje kryteria (otwarty świat, dużo aktywności pobocznych, niezły system walki), myślałem o Horizon : Zero Dawn bądź Assassins Creed Origins (warto dodać, że moja przygoda z Assassynami jest znikoma, grałem w pierwsze dwie części. Wtedy nie podszedł mi za bardzo, ale Origins wydaje się czymś innym od poprzedników)

Przechodząc do sedna - co myślicie o tych dwóch grach? I czy przy nich będę bawił się równie dobrze, co przy Ghoscie? 

Prosiłbym też o wasze propozycje gier z otwartym światem - dobrze by było, gdyby były dosyć długie, oraz nie były strzelankami (nie moje klimaty). 

Z uwagi na to, że mało czasu poświęciłem grom z otwartym światem, rozważę każdą propozycję (no może oprócz wieśka, nie podszedł mi)

Link to post
Share on other sites

Mi Horizon jakoś nie leży. Za to Days Gone było świetne.

 

Z świetnych gier z otwartym światem oczywiście nie można zapomnieć o Red Dead Redemption zarówno 1 sprzed 10 lat jak i 2. Fallout 4.

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mabrothrax napisał:

Horizon Zero Dawn raczej przypadnie Ci do gustu, Origins to też bardzo dobra gra. Od siebie mogę również polecić Days Gone.

Myślałem właśnie również o Days Gone. Czytałem, ze to "połączenie" TWD i SoA, co bardzo mnie zaciekawiło, bo jestem fanem obu seriali. Na pewno ta gierka również jest na celowniku. Dziękuję za opinie!

Godzinę temu, joker5513 napisał:

Mi Horizon jakoś nie leży. Za to Days Gone było świetne.

 

Z świetnych gier z otwartym światem oczywiście nie można zapomnieć o Red Dead Redemption zarówno 1 sprzed 10 lat jak i 2. Fallout 4.

Ano wiadomo, nie każdemu każda gra leży, tak samo jak u mnie z Wieśkiem :P Days Gone na pewno na celowniku.

Co do RDR2 to ogrywałem swojego czasu już - też tak średnio przypadł mi do gustu. Fallout 4 słyszałem dużo słabych opinii i trochę się obawiam co do niego. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...