Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

 Budżet: do 450zł

  Jakiej myszki obecnie używasz: Rival 300

  Jaką masz obecnie podkładkę: Sharkoon

  Z jakich wartości DPI korzystasz:  w cs mam prawie na najwyższe i na windows połowa 

  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  nie wiem czy dobrze zmierzyłem ale 13cm 

  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS. CS hunt gta bf cod 

  Ile przycisków używasz w myszce: głównie lewy prawy i rolka 

 Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka:  pytanie do końca kciuka do początku czy jak mierzyć .... od czubka palca do nadgarstka 20cm 

  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Rival już się zdarł, nie był też tak  precyzyjny jak wcześniejszy sprzęt, i średnio leży mi w dłoni, jest za wąski bo na długość jest ok 

  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): raczej czarny kolor i najlepiej mat, obecnie mam biały połysk i jest średni jeżeli chodzi o czucie. Waga obojętna 

 

potrzebuję zakupić nową myszkę. Gram głównie we wszystkie gry które cieszą się popularnością, np CS, GTA, Hunt. 

Obecnie posiadam Rival 300, lecę na niej już 3 lata. Ale przyznam się że z poprzedniej byłem bardziej zadowolony a mówię o a4tech Evo x747h dawała mi o dziwo lepszą precyzję i lepiej leżała w dłoni od Rivala.  

Nie upieram się że ta myszka musi kosztować te 450zł, za 200zł też będzie ok jeżeli dobrze wpasuje mi się w dłoń. Czego więc oczekuję...

Chcę myszki z podstawką na palce po lewo i po prawo, strasznie mnie irytuje obecnie to że nie mam co zrobić z palcami, nie chcę żeby była mała bo mam spore dłonie.  

Preferuję mysz na kablu bo uważam że są szybsze ? Jeżeli bezprzewodowe już są ok to może spróbuję.  

Jest sporo mysz do wyboru ja znalazłem póki co Corsair Dark Core PRo rgb  i druga wersja PRo Se ale nie wiem czym one się różnią (wiem że są bezprzewodowe) ale podoba mi się że jest podstawka na palce z obu stron. Czy  można grać ładując myszkę ? 

Jeszcze z tych tańszych wpadła mi w oko Dream Machines DM2 Supreme

Jeżeli chodzi o dodatkowe przyciski na bokach to nie jestem ich fanem, im mniej tym lepiej. 

Jeszcze do nowej myszki proszę żebyście doradzili też nie dużą, w miarę szczupłą i bez rantów podkładkę. 

 

 

Edytowane przez PaxiFixi
Link to post
Share on other sites

"Chcę myszki z podstawką na palce po lewo i po prawo, strasznie mnie irytuje obecnie to że nie mam co zrobić z palcami, nie chcę żeby była mała bo mam spore dłonie. "

W przypadku kciuka, w zupełności wystarczy wcięcie, podstawka nie ma zalet.

Jeżeli nie użytkowałeś wyprofilowanych myszy 1+2+1+1 jak DM2 Supreme, jej kształt może być zwodniczy - komfort z użytkowania nie jest gwarantowany, a zwłaszcza w przypadku dużych dłoni.

Tak wyprofilowane myszy, nie są uniwersalne - dedykowane pod szczególny chwyt i rozmiar dłoni, o wszechstronności nie ma mowy.

Myszy Corsair nie są godne zalecenia, bardzo przeciętne komponenty oraz awaryjność, cena jak i ogólne ich założenie, mijają się z rzeczywistością, ot - frymuśne.

"...i średnio leży mi w dłoni, jest za wąski bo na długość jest ok"

Nie wiem czy rozsądnym jest brać to pod uwagę, niewiele jest myszy szerszych od Rivala, a opinia wynikać może po prostu z nieodpowiedniego dla Ciebie kształtu.

Rozważyłbym przede wszystkim Glorious Model D:

 > https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/glorious-model-d-oraz-d/

Liczyć musisz się niestety z tym, że zaplecze myszy odpowiadających wymiarom Rivala, niemalże nie istnieje.

Idąc o krok ryzykowniej, DM6 Holey, opisana w tym wątku:

https://forum.benchmark.pl/topic/298033-mysz-dla-gracza-ok-200-zł-hybrid-claw/

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...