Skocz do zawartości

Zamiana PC na PS5 Digital/XBOX Series X


Recommended Posts

Hej,


Przez ostatnie pare dni gralem sobie na xbox one x od kolegi i w sumie mi sie spodobalo. Mialem kiedys PS4, wiec naszla mnie mysl aby kupic sobie kombo laptop z ryzenem 4500u do pracy uczelni itp (duzym plusem by byla mobilnosc) + konsola ps5 digital/xbox one x. Jak sprzedam swoj piec z sygnaturki, to wyszedlbym jeszcze na tym na plus, a jednak beda dwa urzadzenia, zyskam mobilnosc laptopa (ktora w sumie mi sie przyda) i konsola ma 2 rdzenie wiecej, next genowe gpu czyli RT i DLSS(moze) przy tym samym TFLOPsie oznacza to lepsza wydajnosc konsoli przez optymalizacje. 


Ogolnie do FPS'ow nadal bede mial tego laptopa z 4500u - jakis cs:go, lol, apex legends


Teraz mam wielki dylemat bo PS5 Digital kosztuje £100 mniej od Xboxa Series X i bedzie jutro dostepna na pre-orderze. Podzespoly troszke gorsze ma PS5 ale jest odpowiednio tansza (najbardziej boli 800gb ssd, zamiast 1tb bo jezeli chodzi o gpu to pewnie te 2tflopsy wielkiej roznicy nie zrobia). Pad o wiele lepiej mi pasuje z Playstation i w zasadzie bylbym sklonny kupic PS5 Digital ALE realistycznie moge miec Xboxa ultimate w cenie podobnej do ps plus (jakies 20-30% drozej) no i mam dostep do duzej ilosci gier. PS Now jak czytalem troszke zasysa. Nie zamierzam wlasnie kupowac gier tylko bardzo mi odpowiada ten model subskrypcji - np. kupic sobie xboxa ultimate na 3 lata (jest okazja, ze zmieniaja xbox gold na ultimate za tam £1 wiec wystarczy kupic golda i "upgrade"). A, no i XBOX ma czytnik plyt, ktorego raczej nie bede uzywal. Patrzac po historii to PlayStation tez lepiej zachowuje swoja wartosc na rynku wtornym. Xbox One X kosztuje praktycznie tyle samo co PS4 Pro na rynku wtornym, a one x byl drozszy na premiere - nie ukrywam ze to tez mi troche siedzi w glowie i schylam sie ku PS5 - tymbardziej, ze ma mikrofon w padzie. Co Wy o tym myslicie? Teoretycznie do Plusa teraz tez dodaja ten Ps Plus Collection wiec w cos tam mozna pograc..


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...