Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich. Kupiłem wczoraj Laptop ASUS VivoBook 15 A512JA i5-1035G1 8GB 512GB SSD W10. Głownie do pracy ale tez bym chciał zagrać czasem w fife 20. Czy zadziała na tym sprzęcie? Czytając wymagania powinna. I tu moje pytanie. Co powinienem zrobić z nowym laptopem prosto ze sklepu (media expert) aby chodził optymalnie? Bo zainstalowałem próbnie grę Handball 21 która powinna normalnie działać jeśli chodzi o wymaganie a zacina się okrutnie. Malo tego zacina się nawet prosta gierka online snooker wp. Więc coś jest nie tak. Film za to chodzi bez problemów. Czy trzeba jakoś aktualizować sterowniki w nowym laptopie ? Niby są więc powinny być aktualne. I tu jeszcze pytanie o procesor Intel Core i5-1035G1. Co to znaczy ze ma moc od 1 do 3,6? Trzeba coś zrobić aby działał w pełni (3,6 Ghz) a nie 1 bo jak sprawdzam we właściwościach "Ten Komputer" to pisze procesor 1 Ghz wiec może trzeba to jakoś odblokować aby gry zgodne z wymaganiami się nie zacinały?? Proszę o pomoc. Dzięki!

Ekran
15.6", 1920 x 1080px
Procesor
Intel Core i5-1035G1
Wielkość pamięci RAM [GB]
8
Dysk
512 GB SSD
Karta graficzna
Intel UHD Graphics
System operacyjny
Windows 10 Home

 

Link to post
Share on other sites

To nie jest laptop do grania. Żeby wykorzystać pełną moc procka, najczęściej trzeba wybrać opcję zasilania na "najwyższą wydajność"

Chcesz taniego laptopa z grafiką dedykowaną? To lenovo l340, ale to jest typowa budżetówka - średnie chłodzenie i bardzo plastikowe wykonanie. Jak nie minęło 14 dni to możesz zwrócić tego asusa. Albo dopłacić do ryzena 4500u, który też ma zintegrowaną kartę, ale lepiej sobie radzi w grach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...