Skocz do zawartości

Recommended Posts

 Witam,

Do sprzedania leci moje dzieło które przez lata dopieszczałem  i modyfikowałem  - ostatnia modyfikacja dotyczyła budowy obudowy według własnego projektu.

Niestety coś mi odbiło  chyba ze starości i postanowiłem sprzedać - mimo iż 2 dni temu dokupiłem dodatkowo 16Gb ramu.

Tak więc poniżej specyfikacja:

1. i7 7700K   - sztuka robi 5.0 - 1,28v i przez większość czasu działa stabilnie na takich ustawieniach - procesor po gwarancji lecz działa jak nowy - wyceniam na 700zł jak ktoś kupi całość

2. Płyta Asrock Z170 Extreme4  - wszystko sprawne działa z w/w prockiem bardzo fajnie -  wyceniam na 150 zł jak ktoś kupi całość

3. G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3000Mhz - fajnie ramy działają bez problemu - czerwone  -  wyceniam na 180zł jak ktoś kupi całość

4.G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3200Mhz - wczoraj kupione , jutro przyjdą - wyceniam na 180zł jak ktoś kupi całość

5.Rtx 2080 Super - referent , kupiony niedawno pod projekt - lecz jak widzicie leci do sprzedania -wyceniam na 1800zł jak ktoś kupi całość - jestem jej drugim właścicielem, jest dowód zakupu ( zakup marzec/kwiecień 2020) oraz kontakt do pierwszego właściciela który pomorze w przypadku problemów z kartą.

Po zakupie jak karta dotarła i została podłączona jest słyszalny odgłos ( delikatny)  z jednego wiatraka - jak wejdzie w obroty to przestaje - nie chciałem bawić się w rozpatrywanie gwarancji aby mieć kartę więc pozostawiłem temat bo mi to nie przeszkadza.

Poza tym karta działa pięknie i chłodno po UV 1900Mhz na 0.875 co daje ładne temperatury.

Było na myśli wodowanie - dlatego referent - ale jak widać wszystko się mi odmieniło.

6.Zasilacz XFX- 650 - od dłuższego czasu zasila tego i inne konfigurację moich komputerów - bez problemu - wymieniony tylko wiatraczek wewnątrz bo terkotał - teraz jest LED czerwony od TT - wyceniam na 100zł jak ktoś kupi całość

7. 3 dyski SSD

*- 256 Plextor M6S - ma 4-5 lat na nim siedzi system - wyceniam na 100zł jak ktoś kupi całość

* SAMSUNG 850 Evo - 500Gb - po gwarancji działa jak nowy - wyceniam na 130zł jak ktoś kupi całość

* Sandisk 480GB - kupiony w tym roku na Amazon.de , na gwarancji - niewielki przebieg - wyceniam na 180zł jak ktoś kupi całość

Chłodzenie LC - na razie sam procek ale nie ma przeszkody do zwodowania całości :

8. 2 Chłodnice EK Coolstream PE360 - wyceniam na 150zł/szt  jak ktoś kupi całość

9.EK-Supremacy EVO - Acetal+Nickel - blok wodny na procka - wyceniam na 100zł jak ktoś kupi całość

10 Pompa EKWB EK-XRES 140 REVO D5 PWM - wyceniam na 250zł jak ktoś kupi całośćł -działa pięknie , bez jakichkolwiek zastrzeżeń jak nowa

11. 3 wentylatory z kontrolerem TT Ring Czerwone - wyceniam na 120zł jak ktoś kupi całość

12. 3 wentylatory TT Ring Czerwone - wyceniam na 100zł/3szt  jak ktoś kupi całość

 

Złączniki proste zwykłe, kątowe, rurki+ płyn - gratis do całości

 

Obudowa - wykonana własnoręcznie według mojego projektu i w większości ręcznie, poświęciłem jej trochę czasu i nerwów i pieniędzy.

Wymiary 1000x500x200 z nóżkami obudowy

Waga - całości ok 30-40kg -

Malowanie - proszkowe + spray

Front - szyba przyciemniana 

Ciężko ją wycenić bo obawiam się że nikomu nie będzie pasowała jak tylko do tego projektu - więc 300zł jak ktoś pomyśli o niej i wykorzysta do swojego projektu lub GRATIS do Całości jak widać na zdjęciu i w opisie.

 

CENA za całość : według cen przy podzespołach to 4390zł - cena chyba mega uczciwa do nego ale tylko na koszty przyjazdu po całość

to co widać na zdjęciu + klawiatura/myszka + mogę do tego dorzucić działający  telewizor 40 cali Samsung ue40c6000 = Jeżeli ktoś przyjedzie i zabierze całość

W razie pytań jestem do dyspozycji:

Mogę pomyśleć nad sprzedażą na części ale muszą się znaleźć chętni na większość podzespołów - wtedy ceny indywidualne w zależności od ilości komponentów ktoś będzie chciał kupić.

Więcej zdjęć mogę udostępnić na życzenie.

 

https://zapodaj.net/479b06d0e43fb.jpg.html

Edytowane przez iscar84
Link to post
Share on other sites

 Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...