Skocz do zawartości

Ryzen 2700 / B450 Tomahawk / 16 GB ram /


Recommended Posts

Szanowni koledzy, w związku z zakupem 5950x czas pozbyć się paru gratów. 

(Sprzedaż procesora dopiero po odebraniu 5950x - teoretycznie w x-spóźnialskich dzisiaj została utworzona etykieta, może do czwartku dojdzie - jednak oferować już można).

CPU: Ryzen 2700 z chłodzeniem Wraith Stealth z gwarancją do 30 listopada 2022 roku. (Kupiony 30 listopada 2019).

Forum: 600 zł
Allegro: 650 zł
Wysyłka: darmowa

40a1246fae2a8.jpg

195d2140a71a1.jpg
Płyta główna: MSI B450 Tomahawk Max z gwarancją do 29 listopada 2022 roku. (Kupiona 29 listopad 2019).

Forum: 350 zł
Allegro: 400 zł
Wysyłka: darmowa

 

deb94d98cf641.jpg

RAM: (F4-3200C16D-16GVK) 2x8 GB - Gwarancja teoretycznie wieczysta. Praktycznie nie ma co liczyć.
Forum: 200 zł
Allegro: 230 zł
Wysyłka: darmowa



 

Link to post
Share on other sites

No co Ty, na lewo od razu z naczepy brałem. 

PW.


RAM: Na daną chwilę zaklepany. Czekam na przelew. 


Zdjęcie płyty po wyjęciu + opakowania. 
d45ba110dd1ab.jpg

5b2fd14230960.jpg


RAM sprzedany.


Mały update.
Nowy Rysiek dotarł więc wrzucam zdjęcie Ryszarda. W całej okazałości. 

9a00c83f9835c.jpg5a22a91cdb2b6.jpg

Edytowane przez Krzyzak
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ewidentna pomyłka - dlatego wstawiłem dokładne zdjęcia produktu - zarówno płyty jak i opakowania. Ciebie bym prosił o nie wypowiadanie się w moich tematach. Kojarzę cię z mojej poprzedniej aukcji i7 6700k - gdzie wmawiałeś mi ile to mój procesor jest wart. Szybko zostałeś wyjaśniony w kwestii popytu-podaży. Gdzie procesor na allegro po uprzednim wysłuchaniu takich malkontentów jak ty został wystawiony na allegro i zszedł po 2 godzinach. Sprawdź sobie po ile teraz chodzą te procesory i o dziwo schodzą. Zaraz mi wyskoczysz z swoimi mądrościami na temat wyceny podzespołów. Wystarczy, że wyżej odezwał się w tobie niezaprzeczalnie powiązany z tobą "rudy kolega" i pytałeś o dowód zakupu. Idź szeryfować na swoim osiedlu. 

E: Jeszcze tylko dodam, że pomyłka nastąpiła w związku z tym, że do nowego Ryśka zakupiłem płytę x570 Tomahawk i przez przypadek to wpisałem. Jednak jak wyżej widać zdjęcia nic nie ukrywają i aż kłuje w oczy jaka to płyta. 

Edytowane przez Krzyzak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...